Trápim sa kvôli deťom a som psychicky unavená

havedka
17. máj 2014

neviem si pomoct,mam este tri deticky jedno uz plnolete a stale sa trapim koli nim,su v puberte a je to hrozne a jedno 12rocne je postihnute je autista,niekedy uz naozaj nevladzem je na to nieco?nemyslim lieky

saurian
17. máj 2014

@havedka
ahoj ja mam sice male deti, ale mensi je rovnako autista. ja som bola normalne u svojej doktorky, opisala jej situaciu a poradila som sa s nou co si mam davat, nie lieky ale nieco z doplnkov. mozno by ti tvoja tiez vedela nieco poradit.

ushuaia
17. máj 2014

@havedka a co navsteva nejakeho odbornika, myslim psychologa al. psychiatra, mozno postaci sa len vyrozpravat a ulavi sa dusi a aj tvojej psychike, musi to byt narocne...

havedka
autor
18. máj 2014

@ushuaia dakujem to urcite nie az tak zle asi na tom niesom ale dakujem

ushuaia
18. máj 2014

@havedka ja som to tak nemyslela ze si na tom ,,zle,, psychicky, len ono niekedy vyrozpravanie sa velmi pomoze a cloveku sa ulavi...kazdopadne drzim ti palce

katka1205
18. máj 2014

Akože verím že to nemáš jednoduché. .ale nechápem čo čakáš že ti tu baby poradia? ten psychológ je dobrý nápad a je to dnes už aj bežné. Neznamená to že si zlyhala alebo že s tebou nie je niečo v poriadku. Len neviem akú radu tu ocakavas?