Tretí deň mám závraty, bolesti a spala by som. Čo mi je?

lentilka1234567890
23. jan 2017

Ahojte.
3. deň sa cítim tak čudne, som strašne unavená celý deň by som vedela spat, občas ma bolí hlava, krk, tvár, mám závraty a dneska večer už mi je na vracanie😞😞😞 z čoho to je?
Ďakujem Vám, pekný večer

lilyianka
23. jan 2017

@lentilka1234567890 nemoze to byt stuhnuta krčna chrbtica? Nemas s nou problemy?

lentilka1234567890
autor
23. jan 2017

@lilyianka neviem😞

marlenka222
23. jan 2017

žeby z toho, lebo 3. deň Vám je zle a ešte ste nenavštívili lekára? nemusí to byť len chrbtica, možno nedostatok vitamínov, chrípka, rakovina, tehotenstvo alebo blbosť ľudí, ktorí vypisujú, že sú chorí a nejdú k lekárovi. Modrý koník nevyrieši všetko. Ja proste nepochopím takýchto ľudí, ktorí riešia zdravie na internete.

adulikka
23. jan 2017

Migrena,zmerať tlak,piť tekutiny,prievan ,krcna chrbtica no môže to byť hocičo. Unavená môžeš byť nefunkčnej štítnej žľazy ,treba obvodnemu povedať aké máš problémy. Nech spraví preventivku . Vezme krv.

staronova
24. jan 2017

Prečítaj si diagnozu Vertigo, či sa necítiš podobne.

cristi
24. jan 2017

ak sa citis zle a mas taketo priznaky, treba ist k lekarovi...prepac, ale tu ti nikto z cisto laickeho pohladu nebude urcovat diagnozy len na zaklade tvojho kratkeho popisu ako sa momentalne citis za posledne tri dni...aj keby sa tu urcite naslo par ludi, ktori ti tu, len tak z fleku, vysypu mnozstvo diagnoz , ktore by ta len viac zneistili a nijako ti nepomozu k zlepseniu stavu...
takze rada odomna je naklusat k obvodnemu lekarovi a u neho riesit svoj zdravotny stav...
skore uzdravenie prajem🙂

akronop
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
moni244
24. jan 2017

Ach jaj, dalsia, co si mysli, ze modry kon je na urcenie diagnoz.

lentilka1234567890
autor
24. jan 2017

Ďakujem už som bola..