Môžem mať závraty od žalúdka?

Zodpovedané
9. jan 2022

Dobrý deň,

pred 2 mesiacmi som prestala dojčiť dvojročného drobca. Poslednú dobu cítim tlak v žalúdku a nechutenstvo. Najem sa normálne a potom mi je zle na vracanie. Strašne sa mi točí hlava, znervózniem a musím si ľahnú.

Mám pokazený žalúdok, a preto mám tie závraty?

Môžu to byť hormóny?

Môj gynekológ povedal, že mám odpočívať a časom sa to upraví. Občas ma bolí aj krčna chrbtica.

Ďakujem

Dobrý deň,

závraty skôr spôsobuje krčná chrbtica.

Vami podpísané ťažkosti sa najskôr objavujú pro infekcii H. Pylori. Bolo by vhodné vyšetriť stolicu na prítomnosť antigénu H. Pylori.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková