Závraty od žalúdka

lajka65
27. dec 2021

Dobrý den.môžem mať závraty od žalúdka?totižto ,posledné obdobie som sa dosť prezierala,plus alkohol sem tam ale v norme....proste som si všetko dopriala.ife aj o to že pred 2 mesiacmi som prestala dojčiť 2 ročného drobca,môžu to byť aj hormóny?
Poslednu dobu cítim tlak v žalúdku,nechutenstvo ,ale najem sa normálne ,potom mi je zle na vracanie a točí sa mi hlava strašné že s toho znervoznejem amusim si ľahnúť,otázka znie ,môže to byť že mám pokazený žalúdok a preto mám tie závraty?či ísť na gyndu ohľadom hormónov .lebo môj gyn.povedal že mám odpocivat že sa to časom upraví ,ale nedá sa takto fungovať celý deň závraty .občas ma boli aj krčna chrbtica .....ďakujem

pokemonkaa
27. dec 2021

tie zavraty su podla mna z krcnej chrbtice. treba ist k svojmu lekarovi, on vypise listok na rehabilitacie (fyzioterapia), pripadne neurologia.

lajka65
autor
27. dec 2021

@pokemonkaa ale krčnú chrbticu necítim v kuse že má bolí ,len občas a závraty mám celý deň ,keď sa najem je mi otrasné ,zle od žalúdka ,závraty,dnes som ráno zjedla kúsok chleba ,celá som sa spotila ,komplet mokrá ,hneď mi bolo zle ,závraty ....nemôže to byť aj z hormónov?že sa ešte neustali?nedá sa takto existivat