Trhanie zubu

nikaalili58
15. mar 2022

ahojte vcera som pisala ci nepoznane nieco na bolest zuba dnes rano som bola u lekarky somozrejme na tej strane mi lico neskutocne opuchli...tak zub ide von dala mi polku a polka nesla von tak ma objednala na zubnu chirurgiu a dost sa bojim....boli ste uz na niecom takom ?

veroonr
15. mar 2022

@nikaalili58 dobreho zubneho chirurga sa netreba bat ;)

rudik0987654321111
15. mar 2022

Ahoj ono to bude bolieť ano zažil som to i ja mne to tak spravil dve injekcie mi pichol do dasňa mierne to bolo citit pichnutie poslal ma von napsäť do čakarne lebo musel som počkať 20 min. pokým mi to líco nestrpne cele s dasňom do kopi potom ma len zavolal a začal mi vyberať nerv nebolelo nič nebudeš nič citila počas trhania zuba len potom to budeš mala cele strpnuté nič hrozné po vitrhnutiu zuba ktory je to zub???

nikaalili58
autor
15. mar 2022

@rudik0987654321111 ahoj spodná stolička myslím 6ka bola som u svojej zubárke vytrhla mi len niečo zo zubu len jeden koreň v zube nechcel ísť von že najlepšie bude ísť na chirurgiu tak piatok idem a teraz vyzerám jak králik polka pier cele lico a sánka opuchnuté strpnuta asi s 2 inekcii

rudik0987654321111
15. mar 2022

@nikaalili58 presne presne toto iste sa aj mne stalo počas trhania mne tak isto len jeden koreň vytrhol len mal problém ho vytrhnúť von utrápil sa ťažko ho bolo vytiahnuť lebo ja som mal ešte natlačenú starú sadru bol to mŕtvy zub a zajtra idem ku zubárke som zvedavy čo povie ona nato lebo mi ešte tam niečo vyčnieva

xiaomi_
15. mar 2022

Nalgesin s