Trpím panickou poruchou a úzkosťami

27. jún 2023

Dobry den, trpim pp a uzkostami uz roky. Lieky neberiem. Mam dost aj strach o seba a svoje zdravie preto si denne xy krat meriam tlak, cukor. Posledne dni som si vsimla ze vzdy po postaveni/staci ze varim/ a potom si do minuty zmeriaˇ tlak a mam ho aj 145/95. Ked sedim v klude potom aj 10 minut alebo 5 minut tlak klesne na 120/80 130/80 stale je vyssi. Prosim Vas je to ok,? Som objednana za 2 tyzdne na tlakovy holter a medzi tym mam ist k obvodnej si pre lieky na tlak. Mate to tak niekto?

domkakvet
27. jún 2023

Neviem co to ma spolocne s panickou poruchou a uzkostami, ked nadpis je taky a skus si dat magnezium.

martinka13
27. jún 2023

Skôr hypochonder. Tlak je v poriadku. Uvidíš keď Ti dajú holter

neson123
27. jún 2023

Ak chces napis mi, som na tom podobne ale uz zvazujem lieky lebo uz to dalej nejde takto ..

msnesquik
27. jún 2023

Hlavne sa objednaj k psychologovi, nejdem ta strasit, ale ja som si tymto zmyslanim uhnala dost vaznu chorobu, to nie je sranda

slovakboy
27. jún 2023

Ak máš diagnostikovanú panicku poruchu tak také krvné tlaky skutocne môžeš namerať. Príčinou ale nie je choroba srdca ale veľmi silná emócia. Zbavíš sa toho jedine liečením u psychiatra a súčasne psychologa.