Únava, hnačka a občasná depresia. Aká to je diagnóza?

mia002
29. jan 2017

dosť často som unavená a komu vždy mám hnačky, a občas aj depresiu,lekár nevie určiť diagnózu, nemá niekto podobný problém? dalo by sa antidepresivami pomôcť tej únave, lebo kvôli únave nie som schopná normálne žiť

sykorkauhliarka
29. jan 2017

ak mas hnacku robili ti vysetrenie zaludka ?

mia002
autor
29. jan 2017

ja myslím že je to všetko zo psychiky,

sykorkauhliarka
29. jan 2017

tak ak mas denno denne hnacku tak to moze mat na vine helicobakter pylori...ale samozrejme vsetko je o psychike ale unava moze byt aj zo zleho stravovania tam ti moze chybat zelezo magnezium...

eliska13
29. jan 2017

@mia002 tiez si myslim, ze to bude psychika uzkost depresia.Spis dobre?vacsinou sa clovek skor budi ma rano hnacky, je nervozny, smutny
ano AD pomozu a aj psycholog, kde najdete co Ta tak stresuje

dharmasanata
29. jan 2017

Ach len nie antidepresiva z nich budeš na tom horšie..prisim ťa spamätaj sa a najdi radosť v živote chodievaj von aj keď sa ti nechce premôž sa príroda je najlepší liek.. a ako ti radia zmeň stravu aj tá môže unaviť a človeka spomaliť a sposobiť hnačky. Ja mam tiež s hnačkami problem od kedy mi vypovedal žlčník ale papam vela ovocia a zeleniny pijem velmi vela vody plus pohyb a je to lepšie..

celiaticka
29. jan 2017

Ahoj nechcem strasit ale doporucujem gastro ambulanciu a vysetrenie na celiakiu. Mas podobne veci ako ja. Vela arastia viem co prezivas

matenka
29. jan 2017

@celiaticka aj ja mam celiakiu, presne taketo problemy som mala, len hnacky mi chybali, preto mi nevedeli tri roky urcit diagnozu, nastastie ujo google existuje a prisla som s diagnozou ku gastrosovi - marsh 3b :(, mohla som si odpustit tri roky vracania, nonstop zle po najedeni, unavy a depiek

celiaticka
29. jan 2017

@matenka
No mne ujo google neponohol ale gastro DR. Ale viem co to jemam presnu diagnozu co ty tazky pripad sme ale mozno zakladatelke pomoze.🙂

mia002
autor
29. jan 2017

keby to bola celiakia tak ta únava by bola tiež?

celiaticka
29. jan 2017

@mia002
Vieš celiakiou má mnoho príznakou. Skús ísť na gastro tam ti zoberú krv ale mne osobne preventívne aj hadicku do čriev dalo sa prežiť a diagnoza ako vyšitá. Len si to nenehajtak ako ja. Lebo sa len trápiš a potom sa ti polepší a lieky tým som si prešla a celé zle.