Únava po pôrode

23. nov 2023

Ahojte som 2 týždne po pôrode a som neskutočne unavená. Mám už dieta takže sa nezastavim plus novorodenec, domácnosť. snažím sa si cez deň sadnúť ľahnúť no ťažko. Viem že niekedy svokra porodila a išla na pole no ok. Manžel pomaha no aj rak je toho veľa. No ja som tak unavená že by som plakala. Ľahla by som na zem a spala. Po nociach mám zimnicu plus tá unava. Dokedy je to normálne takto sa cítiť? Je to neskutocna unava.

biglovemom
23. nov 2023

Daj si pozriet zelezo😊 vela zien ho ma nizke po porode.

lenka7477
23. nov 2023

určite sa nehanbiť požiadať o pomoc rodinu , babky .... je toho na teba veľa .

rebeka1211
23. nov 2023

určite to železo chýba ja ho mám málo aj tehotenstve

autor
23. nov 2023

@biglovemom môžem brat železo keď dojčím?

rebeka1211
23. nov 2023

jasné že môžte aj v liekoch na podporu dojčenia máte železo napr. femibion 3

martinka13
23. nov 2023

Železo jednoznačne

ivangeline
23. nov 2023

V nemocke nespravili krvy obraz? No nvm..mne davali aj na doma zelezo. Skus aspon volnopredajne doplnit. Urcite pomoze. Plus,pytaj pomoc.. Nie kazda a po kazdom tehotenstve je fit a plna energie. U mna je to tak,ze 2m ficim na adrenaline a az potom spomalujem. :D

domak2
23. nov 2023

No ja byt tebou tak pre istotu skočím k dr, či za tým nie je niečo viac. Únava je asi normálna ale triasky po nociach si veru nepamätám.

petraj122456
23. nov 2023

Zelezoooo

samkolea
23. nov 2023

Tiez si pamatam na tie zimnice v noci, triasla som sa, vraj hormony, ale isto to bolo aj z unavy. Pominie to sj same 🙂

rivini
23. nov 2023

Och tu unavu si pamatam…ani zaspat som nemohla, taka som bola unavena. Zelezo so daj skontrolovat. Babatko nespi cez den? Skusaj fakt spat vzdy, ked zaspi ono. Po takych 2-3 tyzdnoch zacalo nase sieta spavat v noci 4 hodiny vkuse, to bolo ako sen😊. A velmi mi pomohlo nastavit kojenie a dieta na rezim den/noc, aj ked to slo pomalicky az okolo 8.-9. tyzdna.

enoula
23. nov 2023

Domácnosť bokom, fakt len nevyhnutné a to aj manzel nech pomoze. Obed kľudne objednať alebo navarit na 2 dni, pripadne do mrazáku aspon porciu dat. Vela vela tekutín. No a cez den spat/lezat kedy sa len da. Vitaminy doplnit a pestra strava teda. Una islo aj sladke zo začiatku velmi, telo si pytalo

anjelicek26
23. nov 2023

6 tyzdnov po porode treba zelezo,casto aj dlhsie..

ivkav5
23. nov 2023

Železo 🙏