Už tri dni som bez hlasu. Čo mám robiť?

janica81
20. jan 2011

Mamičky pomóoooooooc.... už tretí deň som bez hlasu, ale absolutne....stalo sa to niektorej??? zatial užívam kalciový sirup a cmulam HOMEOVOX ale zatial bez efektu....chuda moja malicka...nemozem sa s nou vobec rozpravat...len na mna kuka, ze co to ☹ ☹

lalus
20. jan 2011

daj si calciový sirup - voľnopredajné v lekárni 😉

majka35
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
womenne
20. jan 2011

Ja to mávam tak 2-3 x do roka, najskor to začne chríplavym hlasom- vraj dosť sexi 😀 a potom mi hlas odíde úplne tak 5 - 7 dni to trva a je to ok. Mám to z alergie, dávam si na to cmuľave pastilky, calcium a deťom kradnem zirtec 😅

macca5
20. jan 2011

stalo,a mm a syn sa fajne zabávali,pretože som stratila hlas tesne pred odchodom na dovolenku.Kalciový sirup je dobrý,no mne pomohlo teplejšie pivo/tak asi1,5dcl/ s medom,alebo horúce mlieko s fenyklom a medom.Nie je to nič príjemné,snaž sa rozprávať čo najmenej,aby si hlasivky odddýchli. 😉

titkovamiriam
20. jan 2011

najlepsie su kalciove injekcie 😉 ale pichat nie pit,takze ak mas kamosku sestricku.....

dadulaa
20. jan 2011

presne ako píše Miriam, mne vždy najviac pomáhajú kalciové injekcie, ktoré väčšinou vypijem, ked sa inak nedá + hlasový kľud a vlažné zábaly na krk, ale mňa vtedy bolí aj celý hrtan..

nikushka1
20. jan 2011

moja mamina príde o hlas niekoľko krát do roka.kedže som sestrička pichám jej calcium a acidum ascorbicum(celaskon). každý deň jej pichnem jednu injekciu kalcia a jednu celaskonu.po troch dňoch je zdravá ako rybička. takže ak máš nejakú kamošku zdravotníčku tak ju popros nech ti to pichá a ak nie normálne nabehni k obvoďákovi nech ti pichne on 😉

danielik79
20. jan 2011

k tomu všetkému čo užívaš ja ešte aj kloktám teplú slanú vodu a ku podivu zaberá.

janka150896
8. mar 2011

aj ja vám uplne svoj hlas preč viem že sú na to kalciové injekcie ale kde sa pichajú ?