Uzliny pri Covide-19

6. mar 2022

prosim vas, som chora, mam covid.. vsimla som si ze sa mi na tomto mieste zvacsila oproti druhej strane asi uzlina.. na druhej strane je mala, ale na pravej asi raz tolka.. neviem, co si pamätam tak bola vacsia asi? dlhu dobu, nikdy nebol problem s vysetreniami a vysledkami, len ze som mala hranicne leukocyty.. ziadne tazkosti nemam a uzlina mi neraste ani nic podobne.. vzdy mi povedali ze to ze to mam hranicne nic neznamena ze telo sa meni nie vzdy bude rovnake..

teraz mam covid, chystam sa na to doktora spytat, myslite, ze to bude rakovina? 🥺

katusa5
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mell27
6. mar 2022

Nie, nemyslím si to 😃😃 už som mala zopár pacientov, ktorým sa zväčšili uzliny pri kovide a nebola z toho rakovina 😃

autor
6. mar 2022

@mell27 len horsie je to ze ja ani neviem ci taka je az teraz, alebo bola uz predtym 😩😩

ailiba
6. mar 2022

Z6744843799 Sleduj, ci to velmi rychlo rastie, alebo je to len zapalena uzlina (to som mala ja). Skor by som sa priklanala k tej zapalenej uzline, pokial si chora. Lymfaticky system je taka bariera organizmu. Pravdaze, teoreticky to moze byt vselico, ale ked sa ti to urobilo pocas choroby, tak to bude skor zapal. Ale musela som brat antibiotika na preliecenie.
Drzim palce💗.

autor
6. mar 2022

@mell27 problemy som predtym ziadne nemala takze som nemala dovod nieco riesit len teraz ma to dost desi

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mell27
6. mar 2022

Prejde to... Ale ak sa bojíš, tak sa ozvi lekárovi, možno ti nasadí antibiotiká alebo ťa pošle na sono, nech si kľudná... ale je to prirodzené, veď tvoja imunita sa bráni 😊

autor
6. mar 2022

@mell27 myslis, ze aj kvoli infekcii napriklad v zube sa mi moze zväcsit uzlina na hentakom mieste? 😞

zuzike123
6. mar 2022

Syn mal zvacsene uzliny okolo celeho krku, vsetky velke viditelne volnym okom, s odznenim covidu sa vsetky vratili pomaly do normalu. Ak chces mat istotu, tak po covide smer dr.

mell27
6. mar 2022

Skôr to bude kovidom, ale nie je na tom nič, čoho by si sa mala báť... ale ak chceš urobiť niečo pre svoju imunitu, tak sa radšej ukľudni a poriadne sa vyspi 😊

mell27
6. mar 2022

Nie je dôvod na paniku, zväčšené uzliny pri chorobe sú úplne bežná vec...

autor
6. mar 2022

@mell27 ale neboli ma 🥺