V poslednom čase som veľmi náladová

27. okt 2021

Ahojte..ja neviem asi potrebujem nejakú radu alebo sa len vyrozprávať....v poslednom čase som začala byť veľmi naladova. Veľa rozmýšľam..mam negatívne myšlienky nemám chuť sa smiať... najradšej by som sa niekam schovala nech som sama... chvíľu dokážem byť kľudná že všetko ok..ale ochvilu to isté..najviac ma mrzí že si to vždy odnesie aj moj priateľ..kvôli mne sa hadame že som taká protivna nechcem si vypočuť jeho názor lebo už hneď som urazena nervózna..ach ja fakt neviem čo je somnou chcem byť znova taká aká som bola..už som mala aj také myšlienky že by som sa rozišla z priateľom a ostanem úplne sama ..ale zároveň nechcem byť bez neho....ja neviem čo mám robiť toto niesom ja..aký máte nazor na toto 😞

domkad
27. okt 2021

Tiež mávam také stavy občas, že som nahnevaná na celý svet a všetko mi lezie na nervy a som aj protivná. Vtedy by som sa najradšej zababušila do periny a tam strávila dní i noci so svojou nenávisťou voči vsetkemu😀 najdlhšie ma tento stav trval 2 týždne a muž povedal ze to bolo niečo hrozné a bol rad keď to skončilo. Ale neboj po každej búrke výjde slnko
Inak bola s om s tým aj u psychologička tá sa vyjadrila že je to stresovou zaťažou. Jednoducho sa ten stres neuvolnuje postupne ale naraz a práve toto môže byť jeden z náznakov toho.

beata_ra
28. okt 2021

Joj, no aj ja som taka bola ale bolo to len nejake sproste obdobie a povedala som si, ze sak snad raz to prejde a veru na dlho dlho bol pokoj potom 🙂

majuska167
24. feb 2022

https://spokojnamama.sk/extremne-zmeny-nalad-u-... nie je to len v určitom období?