Veľká chuť na sladkosti po pôrode

diamantgirl
14. mar 2017

Baby som 6tyzdnov po pôrode a stále jem len sladké...uz som z toho zúfalá. Na nic slané nemám chuť len sladké raňajky obed večera este aj medzi tym. Uz počas tehotenstva mi to začalo ale teraz je to este horšie. Nikdy predtým som na sladké nebola.
Mali ste to niektorá?

milos32nika21
14. mar 2017

@diamantgirl moja kamaratka to mala ale ta bola na tom az tak ze sa v noci zobudila otvorila bonbonieru a musela si dat inak by nezaspala a presne teraz je po porode koji a hovori ze este viac ze normalne abstaky.

tiper24
14. mar 2017

zalezi co sladke jes, ak tie plnkove zakusky tak zmen za nieco ine

diamantgirl
autor
14. mar 2017

Presne aj ja mam abstaky. No jem všetko možné...keksiky čokoládu jogurty cukríky tyčinky koláče...všetko. Prejde to ked prestanem kojiť alebo kedy?????

tiper24
14. mar 2017

ja mam chut na sladke vacsinou hned po jedle

pribinak
14. mar 2017

Vsak ked dojčís tak potrebujes energiu a preto si tvoje telo pýta sladké, cukor je zdroj energie pre tvoje telo
Tak hladaj take zdravšie alternatívy: kvalitná čokoláda, ovocie, domáce kekse, ...

boborko
14. mar 2017

@diamantgirl bola som na Tom rovnako ako ty pribrala som tak pocas kojenia 10kg iné chudli ja priberala.cista kastrofa😔ale nevedela som to vôbec ovládať proste som nemohla ani zaspať bez toho aby som si niečo sladké po kojeni nedala 😁 ale keď som prestala kojit chuť sa výrazne znížila a pomaly chudnem 😊

terezka1947
14. mar 2017

@diamantgirl mala som to....ale take narazove...doobedu nejaku oblubeny sladkost,poobede...snazila som sa tak s mierou,ale ked raz som chut mala,no co narobim😀

kvetinka75
14. mar 2017

ja som to mala po pôrode, do nemoty som jedla horalky, mily a iné napolitánky, po čase to prešlo. Ale kojila som, takže kilá išli aj tak dolu. Ja som iné ani poriadne nejedla čo som nemala čas, ale napolitánky boli vždy po ruke, obaly po celom byte, TAk som to neriešila

terezka1947
14. mar 2017

@kvetinka75 jeeeemine....ja ked som videla horalku,tak mi az do placu od stastia bolo😀
ale preslo to...

lulu0123
14. mar 2017

Strasna chut na sladke moze znamenat aj nedostatok nejakych latok, tusim horcika ked si to dobre pamatam.Skus vygooglit.

ipwoman
14. mar 2017

Daj si skontrolovat zelezo, chut na sladke byva vacsinou pri nedostatku zeleza. A skus prpadne brat aj nejake multivitaminy,je ich dost vhodnych pre dojciace zeny. Ked budeš jest vela sladkosti, bude to na ukor pestrej stravy a budu ti chybat vitaminy a mineraly, co potrebujes dvojmo🙂 Ja som tiez jedla sladkosti,ale drzala som sa na uzde a radsej som si dala ovocie🙂

tiper24
14. mar 2017

si kupte cukriky a cmulajte a prijimete menej sladke

marllik
14. mar 2017

nie si sama☹ ja sladke tiez nemusim, resp by mi inokedy stacila kocka cokolady.. ale ked dojcim, bola by som schpna zjest i celu tabulku.. vraj si treba dat magnezium, ze to telu chyba.. ale ja si dam magne ... a potom coko 🙂 to sa normalne neda ovladat :D ja si sladke nekupujem. v obchode sa ovladnem. ale mojmu muzickovi to zakazat nemozem, no a potom mu vyjedam zasoby.. za trest, ze to kupil :D

ivu80
14. mar 2017

@diamantgirl to isté aj ja😕 nikdy som niako nebola na sladké,no teraz, keď kojím malú, hotová katastrofa..

mima283
14. mar 2017

Skus si najst dake recepty na zdravsie sladkosti. Nevravim, ze ja som chdiaca zdrava strava, ale mne to pomohlo. Neviem, co za sra*ky do tych sladkoati davaju, ale cim viac som ich jedla, tym vacsie mnozstvo som potrebovala. Mne to normalne prislo ako zavislost...teraz uz to tak nemam. Sem tam supnem daky domaci keks alebo kusok kolaca a mam vybavene. Na to som ale prisla az rok porode 😂 takze ak je to dako zapricinene tym kojenim, alebo krvnym obrazom ako tu uz dievcata spominali, tak by som zazraky necakala 😩

luba41
14. mar 2017

takto si akurat "zarobíš" na mykozy a premnoženie kvasinky..možeš mať problem s dojčením, možu sa rozbehnut zdravotne problemy u teba aj dieťaťa.. a ešte teda riadne naberieš kg..skus sa radšej normalne stravovať, najdi si čas sa normalne najesť a nie len ukradomky siahať po rýchlovkách -sladkostiach..

luluncek
9. okt 2019

Baby ja nekojim....a môže to byť aj tak ,neskutocne jem.sladke tepla strava mi ani nechutí ale sladké jem aj v noci presne kesiky lina ,horalka a pod ....dúfam že to prejde