Vlasová kozmetika Kallos

cerstvamamina
4. jan 2017

Ahojte, chcela by som sa opýtať aké sú vaše skúsenosti s vlasovou kozmetikou Kallos. či ste už o takejto značke počuli, či ju nakupujete a ako ste s ňou spokojný. Je dostupná aj na stránke notino.sk . Snažím sa rozbehnúť podnikanie s touto značkou a preto by som potrebovala nejakú spätnú väzbu či sa to oplatí rozširovať a pokračovať v tom. Ďakujem za názory.

sonka1981
25. júl 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

nechcem byt povrchna, ale stoji pomerne malo na to, aby bola dobra. Tym samozrejme nechcem povedat, že iba to čo je drahe je dobre. Osobne použivam Toni&guy a som s nou velmi spokojná

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damoska
15. aug 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

prijde mi jej velmi vela a za malo penazi-moj nazor. Tym ale nechcem povedat, že nie je dobrá. Ak niekomu vyhovuje, kludne nech ju použiva

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanka04
27. aug 2018

@cerstvamamina Ja som mala tekute tuzidlo v spreji a silno pripominalo jarovu vodu...uz je bohuzial v kosi.
Dcera ma masku na vlasy a nemam na nu nazor😁

miriama11
27. aug 2018

@magda15 obycajna kozmetika, nic extra ale ua tu cenu sa opati vyskusat.v lacnejsich kadernictvach kupuju na litre, od masky by som necakala ziedne regeneracne schopnosti, ale premastit premasti taze sa ok rozcesu vlasy

sonka1981
1. okt 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

@miriama11 suhlasim. Je dost velká a pomerne lacna. V tomto som radšej za kvalitku a rada si za to zaplatim.

angelous1991
1. okt 2018

ja som kaderníčka. masky na vlasy hodnotím ako úplne najlepšie ake som kedy mala . hlavne banánovú, šampóny sú dosť zaťažujúce vlasy, ale pekne voňajú a farby úplne celé zle . vysušujú vlasy , ale melir je napríklad úplne super rada som s ním pracovala pekne vyťahuje pramienky ale je strašne prašný dráždivý . a ostatné veci na vlasy mi tiež nevyhovovali .

sonka1981
2. okt 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

ano, masky na vlasy su super, ale tiež sa mi stalo, že nie všetky masky na vlasy posobia rovnako. Mala som jednu nemenovanu značku a maska to bola regeneračna a vlasy mi po nej strašne elektriozovali. nevedela som im poradit. Potom som si kupila Redken a bolo to uplne niečo ine. Vlasy mali objem, hned lepšie vonali a nemastili sa tak často

essenceee
17. okt 2018

masky na vlasy ano, bez toho sa predsa vlasy umyvat ani nesmu. každopáddne s touto maskou skusenosti nemám, nedokažem posudit . Kupujem si tuto masku a som spokojná https://www.notino.sk/nioxin/intensive-treatmen...

mareri
11. dec 2018

nepoznam tuto značku vlasovej kozmetiky, ale sama použivam Lee Stafford a som spokojná. Mám od neho šampon, masku a serun na rast vlasov. SOm spokojná. Vlasy su jemné, regenerované, krasne vonaju.

damoska
25. feb 2019
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

viete niekto o nejakej dobrej maske na vlasy, ktora je na prirodnej baze?

zabka788
28. feb 2019
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

viete niekto poradit nejaky šampon, alebo balzam na vlasy na bio baze?

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankavo118
4. okt 2019

Kallos pre mňa osobne je to najlepšie čo som mohla nájsť. Neskutočne mi behom roka dal dokopy vlasy. Predtým sa lámali a padali a boli suché a neviem čo ešte. A dnes si už iní šampón na vlasy nedám. Odporúčam. Mne to veľmi pomohlo a kupujem stále iné. Teraz skúšam banán a vonia nádherné 😍

katkami123
4. okt 2019

Za mňa nie, veľká nespokojnosť. Šampónu treba dať naozaj veľa, aby penil, maska tiež nič-moc