Výživový doplnok a strava pri degenerácii chrupaviek

lienka737
4. nov 2015

Viete mi prosím pomôcť pri výbere výživového doplnku na regeneráciu chrupavky ? Mám 30 rokov a degeneraciu všetkých chrupaviek. Nie sú zrovna lacné, takže každá skúsenosť mi pomôže.
Lekár mi odporučil gumených medvedíkov.

Ďakujem 🙂

boneta
4. nov 2015

@lienka737 ja som brala asi vsetko co je momentalne na trhu ale nepomohlo....snad mozno nejakou stravou.Ano dobra je zelatina a velmi dobra je pokial mas rada huspenina.🙂

lienka737
autor
4. nov 2015

@boneta huspeninu nemám rada. To je jedna z mála vecí, čo ozaj nedám ani do úst, trasie ma z nej. Cukríky milujem, ale to mi príde zmes cukru a farbív 🙂

boneta
4. nov 2015

To je skoda 🙂 Skus sa pozriet na flexit drink.Pomohlo mi to aspon od bolesti.

sintra
4. nov 2015

animal flex

kaja00
4. nov 2015

Mne pomohol Kamzík. Dm drogéria má Maxi vita kĺbovú výživu, je tam podobné zloženie a je to o polovicu lacnejšie lebo je to český výrobok. Chystám sa to kúpiť, zaujalo ma to zložením a cenou.

evina313
4. nov 2015

večer ti napisem nazov, alebo ak mas doma knihu od Bukovskeho "navod na prežitei pre ženu " tak tam je niekde uvedený nazov lieku. večer napisem 😉

evina313
4. nov 2015

no pozerala som to, ale su tu rozne diagnozy...v temr reumatoidna artritída je o.i. napisaný tento prípravok - Forte Premium 2700 / od fy. Barnys /, vraj tu kuru treba nasadit na 3 mesiace 1 - 2 ročne.
toto je na reumu, ale predpokladam, že aj na chrupavky...inak je to asi na 10 stran o klboch... 😉

hudecka9
5. nov 2015
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

komu by sa to vsetko chcelo citat, ze? 🙂

evina313
5. nov 2015

@hudecka9 ja to čítam, len to by si mal prečítat ten, koho sa tie diagnozy týkajú, ja to neviem tak zhrnuť 😉 každý si tam najde niečo 🙂

lucyk29
5. nov 2015

skuste si precitat www.okg-fit.cz ,firma ponuka vyzivove doplnky ,ktore su bez chemie. Ak Vas to zaujme rada Vam poradim . Pekny vecer 🙂

simatko2
6. okt 2018

Na pomoc pri degenerácii chrupaviek a ochorení kĺbov je veľmi dobrý artifit, je dobrý na prevenciu osteoporózy ale aj na hojenie poškodených chrupaviek, odporucam..