Z akého proteínu priberiem?

23. okt 2020

Ahojte, prosím poraďte mi nejaký proteín alebo niečo z čoho priberiem pri cvičení. Lebo cvičím cca 20 minút denne s činkami a za mesiac som schudla 6 kg, popritom jem normálne ako stále. Chcem si len vyformovať postavu, nie schudnúť. Potrebujem niečo co mi pomôže nabrať . Ďakujem ❤️🙏

tana2308
23. okt 2020

Skús gainer napr. od nutrendu, ale nezabudni si očekovať porcie, pretože tie sa líšia od proteínov veľkosťou 🙂

lavender273
23. okt 2020

Ty mi radsej porad ako schudnut s cvicenim s cinkami 😎🤭

tana2308
23. okt 2020

@lavender273 treba jesť v kalorickom deficite 🙂

lavender273
24. okt 2020

@tana2308 myslim ze jem v kalorickom deficite. Jem zdravo, neprejedam sa, cvicim beham ..a nic..jedno dve kila dole a dovi. Hormony su v poriadku. Holt asi to uz bude vekom. Chcem skusit robit silovy trening, ci to pomoze.

autor
24. okt 2020

@lavender273 mám 3 kg činky a gumu, robím s nimi drepy, skladačky, dviham ich. No asi musím prestať, lebo váha ide rapídne dole. A to jem dosť, ráno krupicovu kašu s vločkami a ovocím, obed normálka (polievka, druhý chod - väčšinou mäso), ale viac ako manžel, potom si dám olovrant a na večeru zjem aj celú pizzu alebo 3 oblozene chleby. Všetko cukrím, jem dosť sladkého denne

alfged
25. okt 2020

Ak chceš nabrať svaly musíš ich progresívne zaťažovať a byť v kalorickom nadbytku, ale z kvalitnej stravy. Pizzou a chlebíčkami tomu nepomáhaš a proteín sám tiež zázraky nespraví. Skús pozrieť tento článok:
https://fitnessrevolution.sk/cvicenie-pre-zeny/

lauriema
25. okt 2020

Waw to si super schudla že 6kg za mesiac