Najlepší proteín pri cvičení?

domikerny
26. jan 2019

Dobrý deň , je tu niekto kto cvičí ? A má skúsenosť s proteínom ? 😊 Ak áno prosím poradťe ktorý je dobrý . Viem že sú proteíny skoro na všetko 😀 ja hľadám hlavne niaky na formovanie postavy 🤔🙂

acer11
26. jan 2019

niaky

domikerny
autor
26. jan 2019

@acer11 😂😂 až teraz som si všimla 😄 pripisuje mi občas klávesnica 😃😂

patricia_b
26. jan 2019

@domikerny žiaden ... cvičiť, zdravo jesť a proteín pomôže docieliť výsledky ... gym beam, still mass, scitec nutrition, weider

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamickadusicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelia000
27. jan 2019

@domikerny ak chces nejaky vysokokvalitny tak je jeden na trhu vyrabany z cerstveho mlieka od krav s volnym vybehom. Bez laktozy, bez cukru, rychlejsie vstrebatelny. Cize aj tie bielkoviny a latky podporujuce imunitu su tam zachovalejsie kedze vyroba je pri nizkych teplotach. Iso whey zero od biotechu.

phoenix011
7. aug 2020

@mamickadusicka ja napriklad uzivam Whey Protein, 1000 g od scitecu asi polrok. Kupil som na stranke https://scitecpro.sk/scitec-nutrition-100-whey-... oni maju aj napriklad spalovace tuku a vitaminy. Urcite odporucam nejaku protein a hlavne jest zdrave jedlo 🙂

pedro123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
somfit
4. jan 2021

ako pri strave, najdolezitejsia je kvalita suroviny. AK je to protein z velkochovu, zabudni na kvalitu, to je ako ked si vyberies krabicove mlieko od krav ktora nevidela slnko a je napumpovana antibiotikami aby prezila alebo cerstvo nadojene od tej ktora sa pasie na luke...cize jednoznacne musi byt z krav co sa pasu a tych je velmi malo...a potom treba citat zlozenie, pokial tam je okrem samotneho proteinu kopec umelych latok, je to znamka nekvality a davat do seba roky dalsiu zbytocnu chemiu ti neprospeje...najlepsie ak tam je iba protein a nejaka jedna prirodna prichut ako skutocne kakao, vanilka a pod...jediny e shop ktory poznam a ma iba take proteiny je www.zdravyprotein.sk....scitec, gymbeam, bsn, weider, to su vsetko velkochovy a kopec chemie, ja by som to nejedla🙏

domikerny
autor
5. jan 2021

@somfit Ďakujem 🙏🏽

andreab23
12. sep 2022

@domikerny zdravím jedine proteíny z LR