Zabral vám Ivermectin?

6. mar 2022

Prosim Vas ak Vam niekomu pri covid zabral ivermectin za aku dobu zabral? Manzel len od dnes priznaky take ze vysoka teplota velka bolest hlavy triaska tak len by ma zaujimalo ked niekto toto bral ze cza aku dobu bolo lepsie🙏🙏🙏dakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. mar 2022

@viestta aha a neviete nahodou ci sa isoprinosine moze podavat spolu s ivermectinom? Lebo aj to mame doma .dnes je nedela tak az zajtra bude manzel volat obvodnemu

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oblecenie99
6. mar 2022

Mne doktorka predpísala isoprinosin, a odporučila aj ivermectin tak som ho brala.. Aj isoprinosin, aj ivermectin. Mala som len mierne príznaky, tak netuším, aké by to bolo bez.. 🤷‍♀️ Moja všeobecná odporúča ivermectin aj pri slabých príznakoch

ukulela
6. mar 2022

Pls, pytaj si lieky od lekara! A urcite si nedavaj ivermectin.

roja01
6. mar 2022

Isoprinosine je antivirotikum a Ivermektin je antiparazitikum. Radsej Isoprinosine.

20erika07
6. mar 2022

Nam predpisala dr aj ivermektin aj isoprinosine, muz mal v novembri covid a bral ivermektin, mal lahky priebeh, ja som mala teraz 2tyzdne dozadu covid a brala som isoprinosine a nemala som taky lahky priebeh ako muz, bolo mi velmi zle a tyzden v posteli, este doteraz mavam mdloby, oci ma bolia, je mi tak zvlastne, niekedy sa citim akoby som mala teplotu ale nemam.
Ivermektin a isoprinosine by sa nemali kombinovat, aj ked moja dr mi to nepovedala ale sestrina znama co robi na covidovom, bud jedno alebo druhe

anjelik2358
6. mar 2022

pomohol na druhý deň som sa cítila oveľa lepšie.

kaktus87
6. mar 2022

Nám zabral na druhy den

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oblecenie99
6. mar 2022

@20erika07 To je ináč super, a mne doktorka automaticky dala jedno aj druhé... Dokonca v lekárni mi povedali, že isoprinosin je na nastartovanie imunity.. A potom sa ma človek poradiť s lekárom.. 😕

roja01
6. mar 2022

@bambulienka25 viry su svojim sposobom tiez paraziti.

eriksonka1234
6. mar 2022

Nám Dr. predpísala ivermektin, aj isoprinosin, plus Sumamed, všetci sme sa vyliecili pomerne rýchlo. Kamoška ivermektinu neverila, ale keď jej už bolo tak zle ze nevedela ani na wc, tak si ho dala, na druhý deň zlepšenie.

autor
6. mar 2022

dakujem zienky 🙂 zajtra vola svojmu obvodbemu ..dnes si dal ten ivermectin a zatial som nechcela aby ho kombinoval tak pockam teda kym budde rano a hned bude volat a poradi sa s doktorom .ale dufam ze bude lepsie 🙏🙏🙏

ceklis
6. mar 2022

Ja som ho tiež nemala v pláne užívať, no po 24hodinach ako som nevedela ani na nohy vstať a ísť na wc, som si ho dala. O piatej poobede a o ôsmej mi už bolo lepšie, na další deň ráno som konečne mohla vstať a niečo zjesť.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra2010
6. mar 2022

pomohol. Druhy den poklesla teplota zo 40, u mna aj u manzela.

jajo1
6. mar 2022

brali sme doma ivermectin hneď po pozitívnom teste - presne ako píše @eriksonka1234, lekár nám predpísal kombináciu ivermectin, isoprinosine, azitromycín a erdomed - v podstate horúčky po dni ustali, ďalší priebeh už bol úplne v pohode - všetci štyria dospeláci doma sme sa tak liečili a nikto z nás nemal vážny priebeh. Ťažko povedať, čo zabralo, či jednotlivo alebo kombinácia.

carambolos
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajojapo
6. mar 2022

Zabral prave som si dala manžel bol fit po dvoch dňoch...mna po 3dnoch co mi bolo fajn ze úplne chytil kašeľ tak ešte s tým teraz bojujem😏 plus ja som ho jedla s acylpirinom

pr85
6. mar 2022

@anjelik2358 Na Slovensku sa predpisuje ivermectin? myslel som si, že ho zakázali používať na Covid.

janinah
6. mar 2022

som zdravotník,ivermectin by som nebrala

geygang
6. mar 2022

Ivermectin si dávaj keď máš hlísty a nie covid

diamond007
6. mar 2022

Kamoška invermektin... Dala si keď začali príznaky... Tuším jeden a pol dňa jej bolo zle. Muž si ho dal preventívne hneď ako zistili že jej je zle a jemu nič nebolo iba pozitívny test

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lapalma
6. mar 2022

Zabral okamžite - večer som si dala a ráno zlepšenie...manželovi zabral cca za 2 dni. V dvoch dávkach na 1. a 3, deň presne vypočítaných podľa hmotnosti človeka. Po isoprin. mi bolo zle. Skoré uzdravenie 🙂

vanda323
6. mar 2022

@bambulienka25 Ľudia? Parazity?
Nieee to my cigáni sme parazity 😄😄😄

anjelik2358
6. mar 2022

@pr85 sú lekári ktorí ho predpisujú. Žiaľ ja som sa toho nedočkala, musela som si ho zohnať ináč.