Začiatok pri užívaní antidepresív

1. jún 2020

Ahojte, chodili ste do prace pri začiatkoch užívania antidepresív? Ako ste to zvládli úzkosti, návaly tepla, triaška, sústredenosť, pozornosti. Zhoršil sa vam v začiatkoch stav? Ospalosť únava? Podarilo sa vam to tak aby v praci nikto nič nevedel? Za aky cas sa stav začal zlepšovať? Ja mam neskutočne úzkosti s nutkavymi myslienkami.
Hlavne prosim napiste baby, ktoré máte osobne skúsenosti.
Dakujem za každý príspevok

maialeo
20. jan 2022

@iloveme daj si najskôr zmerať hormóny

iloveme
20. jan 2022

@maialeo preco hormony?

caterine
20. jan 2022

@maialeo co s tym maju hormony, moze to mat suvis prosim ta? To je hormonalny profil u gynekologicky, ci kde to zistuju?

marcela91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marcela91
23. jún 2022

@eliska13 no presne takto to citim aj ja, vcera som zacala brat AD, velmi som sa tomu branila, ale 5 nevyspatych noci ma uplne zlozili na dno, tiez premyslam, co ma to caka za zivot s AD, momentalne ziadne svetle vyhliadky na svoj zivot do buducna nevidim. som stresovy typ, ale zvladala som doteraz akosi vsetko okolo rodiny a tak, mala plany, bavili ma veci, tesila som sa a zrazu sa po nejakom vypati mesacneho z istej veci v noci zobudis s uzkostou a uz nespis....totoal obrat v zivote, ked toto pride. snad uz tebe je lepsie..

lucinka151
2. sep 2023

@iloveme dobry den ako ste dopadli nakoniec?

iloveme
14. sep 2023

@lucinka151 nijak, stale rovnako. Na vsetko reagujem zle,uz som sa nato vykaslala. Neviem co s tym

owecka
14. sep 2023

Ja beriem AD na panicku poruchu...uz asi 4 mesiac, k psychologicke chodim skoro rok a az teraz zacina ta terapia naberat ten spravny smer. Ak je tam toho viac, treba aj viac sedeni. Zial, ja mam aj tazku traumu, ktoru mi tak vyhodnotila psychologicka aj psychiater.co sa tyka AD dokonca beriem nie celu davku. Ficim na polke a je mi fajn. 5 dni bolo zle pri uzivani, ale do tyzdna sa to uplne upravilo. Len teda treba aj psychoterapiu.