Zaľahnuté ucho

13091991
13. apr 2015

Ahojte maminy....prosim vas uz tyzden mam zalahnute ucho....mam to odkedy som pred tyzdnom vysla zo sprchy..je mi jasne ze sa mi tam asi nejako blbo dostala voda ale je to uz tyzden a je to hrozne neprijemne...neboli ma ani nic...zalahne mi vzdy v noci a rano nan skoro vobec nepocujem...cez den sa to ako tak da do normalu no dnes teraz mi to nijak nepovolilo...nemam ani cas ist k doktorovi lebo nemam kam dat malu...mate nejaka podobnu skusenost?...nieco co by mi mohlo pomoct tak aby som si to este nezhorsila?za kazdu radu budem vdacna...🙂

marcy1980
13. apr 2015

Ahoj, asi to bude znieť dosť divne ale pomáha dať si do ucha zapálenú cigaretu. Jeden kamarát to tak robí, ja som nedávno tiež mala zaľahnuté v uchu a skúšala som to. Normálne si zapáliš cigaretu, jemne ju zastrčíš do ucha aby ti tam držala a necháš horieť. Mne tam akoby puklo a bolo dobre 🙂 .

janinah
13. apr 2015

máš tam mazovú zátku,mala si tam viac mazu a sprchou -vodou ti to nabobtnalo a prilepilo sa na bubienok,,potrebuješ výplach zvukovodu na orl amb. trvá to chvíľku,niekedy sa to nalepí na bubienok tak,že výplach nepomáha,vtedy sa do ucha kvapkajú olejové kvapky,aby sa to odlepilo a potom výplach,niekedy sa to vyberá takým inštrumentom...sama si nepomôžeš,ak je to už týžden

darina1952
13. apr 2015

@13091991 určite k lekárke po výmenný lístok na ORL ambulanciu - nech sa na to pozrie lekár, s uchom nie je sranda - môžeš si poškodiť sluch. A je problém ísť si pre výmenný lístok aj s dieťaťom? veď počká v kočíku pred ambulanciou kým ti vypíšu výmenný lístok... a ide o tvoje zdravie predsa - keď sa ti nechce s dieťaťom po lekároch tak nech si partner/manžel zoberie 1/2dňa dovolenky a ty si obehaj lekárov. 😉

13091991
autor
13. apr 2015

hej je to pre mna problem lebo lekarku mam 20km nemam vodicak a partner chodi na 2 tyzdne von robit a vrati sa az v sobotu...kazdopadne musim nieco vymysliet lebo takmer nepocujem...

kiwi82
13. apr 2015

ja som to tiež zo 4krát mala. na ušnom ti urobia výplach a hneď budeš počuť aj to čo nechceš 😀

kiki68
14. apr 2015

@13091991 a nejaka znama, ci znamy, alebo niekto z rodiny nepomozu odviezt tych 20km? podla mna urcite, staci si vycapit na facebook nieco,ze ludia pomoc, nepocujem, niekto autom tento tyzden smer bla bla? a urcite sa nejaky dobrodinec najde. Sak predtym blo par aut pre celu dedinu a ludia si pomohli.

Ries to, moja kamoska to neriesila, potom sa liecila pol roka, s tym ze nemala vylucene trvale nasledky. Jej zalahlo v uchu po tom ako sa vykupala na dovci vo vode.

margaretka28
14. jún 2015

@13091991 ahoj, ako si dopadla?brat má zalahle v uchu už mesiac :(

13091991
autor
15. jún 2015

no bola to mazova zatka...treba ist na usne oni ho vyplachnu a bude pocut ako nikdy predtym 🙂...5 minutova zalezitost 🙂

margaretka28
15. jún 2015

@13091991uši ma čisté,bez zápalu takže tammu nepomohli :(