Zápal močových ciest bez antibiotík

21. nov 2022

ahojte, mate skusenost ako vyliecit zapal moc. ciest bez antibiotik tak aby sa mi nevratil? (zatial som ho mala iba raz kde som sa atb nevyhla, 3r dozadu)
zvysenu teplotu nemam, ani krv v moci, ani brucho ma neboli..citim len obcas za den palenie, stipanie po wc..vzdy len doobeda. Potom to vzdy prejde akokeby mi nic nebolo...
Spravila som si domaci test Veroval kde mi vysli len pozitivne dusitany (biele krvinky aj biekoviny boli negativne)
Pijem urologicke caje denne asi 2l, vela vody, uzivam urinal akut forte
Do kolkych dni by mi to malo ustupit?

dakujem 🙂

taktotedanie
21. nov 2022

Radsej si dajte spravit u lekara vysetrenie mocu na kultuvaciu a citlivost, ak je tam naozaj zapal moze prejst do pyelonefritidy zapalu oblicky a teda to uz je stav na hospitalizaciu, neviem preco ludia chcu stale vsetko riesit len bylinkami 🤦🏻‍♀️

martamasarova
21. nov 2022

Skúste d-manosse z DM drogérie, stojí 6 e , a je na vyplavovanie baktérií.. mne pomohlo, ak by sa stav zhoršoval určite smer dr...

jaond19
21. nov 2022

Tiez odporucam z DM d-manozu, aj ako prevenciu. Ja som mala po 2 tyzdnoch liecby atb stale problemy a az po uzivani manozy mi to preslo. A to som trpela na zapaly moc.ciest kazdy rok a vyskusala uz kadeco z lekarni....

liloastitch
21. nov 2022

Tinktúra z kapucinky. Nám to poradil zverolekár pre kocúra ale skvelé účinky má aj na ľudí 😀.

isis234
21. nov 2022

2L bylinkového čaju denne je veľa! Stačia 2 šálky petržlenovej vňate, každý deň surový strúčik cesnaku zjesť na chlebe, ..vyskúšajte hoc z DM, ako radia,,,, Smoothie (mrkva+cvikla+ žihľava) ak nezaberie do 3 dní, lekárovi na krvné testy

aurelia2000
21. nov 2022

Prvá, ktorá jej poradila, je doktorka pod nickom @taktotedanie Načo jej radíte veci, ktoré jej podľa dr. už nemôžu zabrať a riskuje vážny problém.