Zápal prsta na ruke

lullec15
24. mar 2016

Chcem poprosiť o radu... od včera mi začal puchnúť prst na ruke. Spravila som si záder ndávno a myslela som si že sa mi to zahojí ako vždy lenže od včerajška je ho horšie cele brušku mam tvrdé a celý prvý (našťastie zatial len prvý) článok ma veľmi bolí. Nemám s týmto žiadnu skúsenosť. Na noc som si nechala zábal z nastrúhaného zemiaka, ale bezefektu tentokrát. Celú dlaň mám horúcu a od môjho okolia počúvam len reči, ktorých sa bojím. Za rozumné rady budem vďačná.

janinah
24. mar 2016

Prepáč,ale tu sme každá druhá atestovaný chirurg s rtg očami a vidíme tvoju ruku? Idú 4 dni voľna,to čakáš na čo? chod na pohotovosť na chirurgiu....

nyusika
24. mar 2016

no ved si pockaj, kym sa ti zapali aj druhy a treti clanok, pripadne dlan, nech nelestia skalpely kvoli jednemu clanku, ze ano...pripadne si pockaj az na sepsu, nebudes predsa velavazenych lekarov otravovat s malichernostami.

toto myslim ironicky, pokial by niekoho netrklo 🙂

janickadr
24. mar 2016

@lullec15 Zjavne tam mas zapal a ten sa ti siri, kedze uz aj dlan mas horucu, asi sa ti tam rozbelieha flegmona. Takze asi budes potrebovat chirurga a najma celkove antibiotika.

sardinka335
24. mar 2016

@lullec15 možeš tam mat infekt,....inak na toto bezne zomierali ludia ked nebolo antibiotík...otrava krvi z infektu a mozeš si obliekat dreveny kabat...
Chod k doktorovi čo ti ine poradime? Zemiak si budem dávať! Octanovy krem si si mala dať na opuch...zabalit do sačka a zaviazat na noc...ale ak sa to nelepší tak smer lekar.

lullec15
autor
24. mar 2016

Ako dala som si octanový krem s tým zemiakom, ale toto nevytiahnu takéto veci.. idem radsej na pohotovosť aj ked som sa chcela tomu vyhnúť