Zápal trojklanného nervu

leto232
17. jan 2023

Ahojte, tie, ktoré ste toto nepríjemné ochorenie prekonali. Môžete mi prosím napísať ako u vás začalo? Či náhle alebo postupne silnela bolesť. Mňa už týždeň boli sánka úplne vzadu, raz jedna časť, raz druhá. Aj na dotyk. Bolesť taká tupa mi ide dozadu za ucho. Nie je to vôbec silná bolesť zatiaľ, tak či to môže byť rozbiehajuci zápal alebo niečo iné. Mám z toho strach, keď som čítala aké je to strašne bolestivé. Pred pol rokom mi vyberali nervy zo spodnej stoličky. Odvtedy ma to nebolelo. Sánka ma bolí na opačnej strane momentálne. Občas až vnútri ucho.

lilyianka
17. jan 2023

@leto232 ja som síce zápal 3klanneho nervu nemala,ale ľudia čo to mali,tak najprv bolesť a potom ze ochrnutie tváre.
Avšak skôr si myslím,že to môžeš mať niečo iné. Treba ísť neurologovi. Možno to bude krčná chrbtica

leto232
autor
17. jan 2023

@lilyianka mne najskôr akoby ochrnula polovica tváre a potom bolesť sánky raz na jednej, raz na druhej strane

leto232
autor
17. jan 2023

@lilyianka chrbtica ma veľmi bolí, to je pravda

lilyianka
17. jan 2023

@leto232 lekára určite neodkladaj. Mne robila krčná chrbtica veľké problémy. Keď bolo najhoršie tŕpol mi jazyk a nos

babulkomale
18. jan 2023

@leto232 bolel ma obluk obocia, lice a dolna sanka a mala som horucku skoro 39, opuchnute oko

leto232
autor
18. jan 2023

@babulkomale ako dlho trvalo kým si bola ok? Mňa boli len sánka a sa mi zdá opuchnutá a za uchom boli.

babulkomale
18. jan 2023

@leto232 par dni asi, uz nepamatam presne. Ale niektori ludia to maju chronicke, to sa operuje dokonca.