Zapálene hrdlo a afty

25. dec 2020

Ahojte ... mám strašne zapálene hrdlo a afty priamo v hrdle ... čo je na to dobre čo pomáha ? Ďakujem ...

simsalabim
25. dec 2020

Skusila by som Glimbax na kloktanie.

diaalex
25. dec 2020

B vitamin hneď

banu01
25. dec 2020

Tiez mam zapalene uz som z toho na nervy od mikulasa ma bolelo no teraz sa to neda vydrzat... horucku nemam skusila som doritricin nezabralo aj florsalmyn no ako by mi ho viac vydralo...

autor
25. dec 2020

@banu01 no ja tiež už dlhšie to mám už asi dva týždne aj antibiotiká som brala a bolesť ako tak prešla ale červene mám celé hrdlo a v tom afty ... :/

banu01
25. dec 2020

Aj ja si budem asi musiet ist pre antibiotika🙁

viera1107
27. dec 2020

B komplex pomáha, ale keď máte aj teplotu to je skôr na antibiotiká.. Ja som mávala veľké afty s teplotami keď mi rástli zuby múdrosti, vtedy mi dávali antibiotiká.. Si ešte pamätám jak tie afty strašne boleli..

zdenka13
27. dec 2020

Ahoj. Toto je už imunitný problém.. Telo treba očistiť, zregenerovať.. Musí sa nájsť príčina, prečo to vzniklo, lebo ty vyriešišvto hrdlo, tie afty za nejaký čas, no v tele sa už niečo deje, yo nie je len tak takýto stav.. Tu už ti telo hovorí, pozor, rob niečo.. Ak chceš, napíš mi, viem ťa naviesť čo s týmto, aby sa to neopakovalo a imunitu si nakopneš 😉 Drž sa, veľa zdravia 😊