Zapálený zub

20. nov 2022

Dobrý večer, prosím o radu. Bolí ma rozpadnutý zub na dotyk takže je tam pravdepodobne zápal, ale problém je že cítim tlak na vedľajší zub ale len pri dotyku alebo teda záhryze. Je možné že zápal prešiel aj na zdravý zub a budú mi musieť vybrať aj ten? Ďakujem

33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. nov 2022

@33rudolfko3 a myslíte že keď mi vytrhnú ten rozpadnuty zub tak zdravý nebude už citlivý na dotyk? Sú to zuby hneď vedľa seba

33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. nov 2022

@33rudolfko3 diera presahuje az po koreň, skôr mi ide o ten zdravý zub vedľa bojim sa aby ten bol ok aby sa nezapalil z tohto pokazeného. Ani veľmi neuzivam vapnik

33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
grilazka
20. nov 2022

Ahoj,neboj. Dobre ti radí 33rudolfko3, treba zápal v zube vyriešiť a bude dobre. Čím dlhšie bolí zub,tým viac bolia aj ostatné zuby 😬 Ja som mala zápal a už som bola taká ubolená,že som zubárke povedala,že ma bolí horný zub a nakoniec som mala zápal dole 🙈

autor
20. nov 2022

@grilazka ježiši 🙈🙈 a čo potom? Vytrhli ho? 😁

grilazka
20. nov 2022

NIeee,otvorila mi ho a nakoniec zaplombovala. To bola úľava. Šla som z ambulancie a hovorím ,,chvála Bohu" že už ma to nebude bolieť a keď som vyšla z ambulancie,tak všetci na mňa s rehotom. Asi som to hovorila nahlas 😅