Žehlička na tvár

bella1988
25. nov 2016

Ahojte zeny☺od priatela som si na Vianoce "objednala zehlicku na tvar,viete mi poradit,ktora je kvalitna a zaroven nie najdrahsia?na nete je toho kvantum,nevyznam sa a rada si necham poradit☺dakujem!!!

krokodil13
20. sep 2017

vyhodilo mi to tu a vidim ze debata tu bola ohniva😀. Moja suseda pouziva zehlicku (ma po 40tke) a je spokojna. Chodi aj na chemicky peeling a tiez si pochvaluje. ked som ju sice po tom peelingu raz stretla zlakla som sa ze si vazne poleptala tvar ale udajne to tak ma aj vyzerat prve tyzdne po zakroku 😀. ja som tesne po 30tke a este by som zehlicku ani nic ine neriesila. fakt asi az po 40tke - moznosti je fakt vela. Mne su najsympatickejsie botoxove injekcie - vyplnia ti vrasky a hotovo (sice iba na pol roka tusim). Teraz skor skusam kvalitnejsie kremy -zrovna mam modru radu od Nuance a som spokojna. Vela pijem, cvicim , zdravo jem. Dufam ze po tej 40tke s mojimi 3 detmi a srandistom muzom budem mat hlavne vrasky zo smiechu 😀.

bella1988
autor
20. sep 2017

@krokodil13 dakujem za tip,vyskusam teda tu znacku,co odporucas☺napokon som si vybrala na Vianoce iny darcek,ale hej,bola tu vtipna diskusia,ja som sa v dobrej viere pytala na skusenosti a odpisali mi hned pohorsene s graciou starnuce damy,ktore si sprijemnili den tym,ze si rypli☺ale nevadi,aj tym niektori ludia ziju☺
botox je fajn,minuly rok som si ho dala do cela a parada,len keby to malo dlhsi efekt,fakt asi po polroku presiel,ale zas mi pomohol odnaucit sa od zlozvyku mracit sa a dvihat obocie-to mi robilo take nepekne vodorovne vrasky

damoska
10. jún 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.