Žehlička na tvár

bella1988
25. nov 2016

Ahojte zeny☺od priatela som si na Vianoce "objednala zehlicku na tvar,viete mi poradit,ktora je kvalitna a zaroven nie najdrahsia?na nete je toho kvantum,nevyznam sa a rada si necham poradit☺dakujem!!!

lubkavargova1
25. nov 2016

Dnes si asi stojim na kabloch....co to ma akoze robit???

katarinapekna
25. nov 2016

Zehli tvár😀 ale ak je rok narodenia aj realny,nielen v nicku, tak máš na to kvantum času a nerobila by som voloviny.

bella1988
autor
25. nov 2016

@lubkavargova1 ak mam spravne info,funguje to na baze ultrazvuku,na tvar sa davaju gely,resp,masky a tento pristroj napomaha ich lepsiemu posobeniu a prenikaniu do pokozky.Citala som pozitivne recenzie a kamosky viacere si to velmi pochvaluju

bella1988
autor
25. nov 2016

@katarinapekna rok narodenia je realny,nevravim,ze je to zle so mnou,ale moze byt aj lepsie,ako pisem vyssie,kamosky si to pochvaluju,pride mi to ako celkom neinvazivne,aj kozmeticky pracuju s ultrazvukom...robim si len maly prieskum a budem vdacna za kazdu skusenost a postreh☺

dominika6
25. nov 2016

@bella1988 žehliť i tvár môžeš po 40tke ked sa začneš krkvať a strácať elasticitu...do vtedy nešpekuluj lebo na to doplatíš a to že to používajú kamošky nemusíš si ničiť tvár aj ty..
veľa spánku,málo omietky na tvár a neponocovať...žiadna žehlička..

bella1988
autor
25. nov 2016

@dominika6 vela spanku by bolo fajn,keby som nemala 10mesacne dieta,tak by to mozno aj slo

lubkavargova1
25. nov 2016

@bella1988 nie je to taka blbost....ale nemala by som odvahu na doma. Take veci by som skor zverila odbornikom...ale aspon som sa dozvedela nieco nove 🙂

janickacrazy
25. nov 2016

Akože nič proti tebe, ale dala by som peniaze radšej na niečo iné ako na žehličku na tvár, zdá sa mi to šialené, radšej dobrý welness niekde na víkend a hned sa budeš cítiť a vyzerať ako mladica, ved aj tak si ešte mladica. Takéto dačo by som kupovala fakt až po 40ke, ak vobec.

bella1988
autor
25. nov 2016

Akceptujem tvoj nazor,aj vsetky vyssie uvedene,ale pri vsetkej ucte,pytala som sa na tipy a skusenosti tych,co tuto vec vlastnia alebo s nou maju akukolvek skusenost...dalsia vec ide o darcek od mojho partnera,k Vianociam,nie o vyhadzovanie penazi.Dalsia vec je,ze este nie som pevne rozhodnuta,preto si robim aj prieskum.Opakujem,mam male 10mesacne babo,tak si neviem predstavit welness na vikend....

jankaru
25. nov 2016

Ahoj aj ja sa chystam zaobstarat si galvanicku zehlicku na tvar. Mam doma okrem 3 rocneho este 4 mesacne babo takze tiez priestor na navstevu kozmeticky nemam. citaka som ze pri pravidelnom pouzivani su ucinky viditelne 🙂

puklica13
25. nov 2016

Nu skin...spokojnost velka..ale nejde ani tak o to aku mas zehlicku ,ale o to co si pred tym nanesies na tvar...
Lenze ja som uz po 40...🙂

bella1988
autor
25. nov 2016

Dakujem za tip☺ak sa mozem este spytat,co si teda nanasas na tvar?nie som velmi zbehla v tychto veciacj,je nejake nepisany vekovy limit odkedy sa moze tato zehlicka vyuzivat,resp. Ci je to do nejakeho veku nevhodne.Mam 28,necakam,ze budem mat plet ako 18 naveky,ale staram sa o seba a chcem vyzerat co najlepsie asi ako kazda zena☺

tajomna21
25. nov 2016

@bella1988 ja odporucam z LR ... k tomu je viac kremov, ser atd, bud hydratacne alebo restrukturalizacne ... da sa kupit sada aj s cistiacou kefkou k tomu, alebo samostatne ... pre viac info napis IP 🙂

lubkavargova1
25. nov 2016

Fuuuuha....boze ja som zaostala abo fakt statnem, ze tu pozeram ako puk. Cize to podporuje vstrrbavanie kremov? Alebo podporuje obnovu buniek?

janickacrazy
26. nov 2016

@lubkavargova1 Podľa mna len dalšia blbosť na vyťahovanie penazí od ľudí, ja mám na krku 40tku, ale podľa mna vyzerám dobre, každý mi háda o 10 rokov menej, na kozmetiku nechodím, omietku nepoužívam, starnem s gráciou. 😀 Dúfam, že je nás takých viac.

evittam
26. nov 2016

@janickacrazy Presne ako ja. Ku kozmetičke chodím akurát tak na obočie a mihalnice (lebo ich mám blond)....a raz za pol roka nejakú masku a peeling ( a to len druhý rok) . A tiež mi kamarátky "závidia" akú mám perfektnú pleť v mojich rokoch. A to som cca do 30-siatky používala len a len modrú niveu - na všetko či odlíčenie či na podklad pod make-up a podobne. A po 30-siatke používam Vichy.
Čím viac sprostostí človek vymýšľa-tým horšie. A výhovorka typu - mám malé dieťa nemôžem ísť nikde - to je dnes také moderné....Nič v zlom. Ja mám dve a muža v zahraničí a nikoho na stráženie a tu som a ešte chodím aj cvičiť, ku kaderníčke, všade.....
A jediná rada pre všetky - na čom najviac záleží je to, že sa odšminkuješ vždy a za každým - vyčistíš pleť nech sa ti aj neviem ako nechce....A nie kupovať kraviny v podobe žehličiek na ksicht a neviem čoho. Ale v pohode - ja to beriem - každému "urobí dobre niečo iné"......Ale na toto by som nemyslela ani v 50-60siatke a nie pred 30-siatkou.....A potom sa tu ženy budú sťažovať ako majú hroznú pleť po všelijakých možných experimentoch.

sense
26. nov 2016

Mam uz po 30 ale nemam pocit zeby sim uz potrebovala zehlit tvar tak si to neviem predstavit na 28rocnej....teda pokial nefajci nechlasce a neponocuje...keby mad 50 nepoviem ze chces vyhladit vrasky ale v 28? Co budes robit ked budes mat 50? Nerypem len ma to fakt zaujima... Ked uz zacnes teraz takym stylom napomahat pleti tak v tej 50 ti uz ozaj nic nepomoze

evittam
26. nov 2016

@sense Presne tak. Ale nespamujme jej to tu. Diskusia je o niečom inom a to o tom ako odporučiť čo najlepší výrobok. 😉

sense
26. nov 2016

Mna by to fakt zaujimalo lebo som o tom nikdy nepocula mozno to bude aj tym ze poctivo odlicujem,sem tam pketova maska a dobre hydratujem..
@evittam

sense
26. nov 2016

Inak pre zakladatelku uz je tu na mk diskusia ohladom zehliciek pozri tam...je pod nazvom Skusenosti so zahlickou na vrasky

katarinapekna
26. nov 2016

Je to na vytahovanie peňazí z ludi keby to fungovalo,tal na ulici vidíme dôchodcov s tvárami tinedzerov,rovnako ako všetkých stihlych ľudí,lebo trh predsa ponúka tabletky na chudnutie.

evittam
26. nov 2016

@sense Ale veď aj mňa - mňa toto tiež nikdy nenapadlo ani teraz a nie to pred 10,rokmi......Tak možno si dievča myslí, že ak začne tak skoro tak jej to bude k niečomu dobré. Ale veľmi pochybujem - genetiku neoklameš - jedine invazívnejšie - čo je plastika - ale to je môj názor....A k tým vráskam - no tie patria normálne k životu - ja keď vidím tie vyžehlené kreatúry tak mi je zle. Naposledy ma "dorazila" Soňa Mullerová - veď vyzerá otrasne - celá bola opuchnutá.....a taká ešte "vyleze" pred kamery.....😕
@katarinapekna Asi tak nejak - keby bolo všetko také ako nám to ponúkajú- tak sme všetci večne mladí a štíhli.....

puklica13
26. nov 2016

Zehlicka na tvar je len proforma pomenovanie...zariadenie nesluzi na "zehlenie" vrasok😉

bella1988
autor
27. nov 2016

@janickacrazy
@evittam
Damy, dakujem za nazor, tesim sa s Vami, ze mate krasnu plet, pripadne sa nemalujete a vyzerate super, asi mate aj dobru genetiku (ja si nedavam na tvar omietku, ale decentny makeup, kvôli sebe predovsetkym, lebo sa tak citim dobre a upravene🙂A ano, upravujem sa, aj ked som na materskej, hoci môjmu drahemu sa pacim i nenamalovana, viem, ze si vazi, ze sa upravim aj kvôli tomu, aby som sa pacila sebe aj jemu🙂
V ziadnom pripade sa nevyhovaram na dieta,len som v niektorých prispevkoch podotkla, ze niektore veci ako napríklad kvalitny a neprerusovany spanok, ci welness vikend, ako mi bolo odporucane vyssie, su momentalne akosi nemozne, tot vse...Staram sa o seba, pravidelne cvicim a nemam problem pohnut sa od dietata napríklad na kozmetiku, chvalabohu mam muza, ktory mi velmi pomaha a o malého sa dokaze postarat v rovnakej miere ako ja, skor ide o to, ze navsteva kozmetiky ma zmysel len ked je pravidelna, co stoji z dlhodobého hladiska o dost viac penazi ako napríklad domace osetrovanie pleti tymto pristrojom...Nic v zlom, ale chodit ku kozmeticke len kvoli peelingu a maske, ktore mam aj doma, pride mne ako strata casu, ktory mozem vyuzit aj inak.

bella1988
autor
27. nov 2016

@katarinapekna
Vazim si Tvoj nazor a ano suhlasim, vela modernych produktov laka ludi na rychle vysledky, ako aj napríklad pri spomínaných tabletkach na chudnutie...Mnoho ludi vsak zabuda, ze tiez musia prilozit ruku k dielu, tak ako tabletky na chudnutie sice mozu napomoct chudnutiu, bez upravy stravy a pravidelného pohybu to nepojde...Taktiez zmysel tejto ludovo naźvanej "zehlicky na tvar" je naplneny len pri spravnom a pravidelnom pouzivani a samozrejme dalsej starostlivosti o plet...a poznamka, ze keby to fungovalo, tak vsetci chodia vyzehleni mi pride celkom vtipna, nie kazdy ma informacie o takýchto "novinkach", pripadne nema zaujem si to kupit z viacerých dovodov (peniaze,idem starnut prirodzene a s gráciou atd...)

evittam
27. nov 2016

@bella1988 Dík, že sa tešíš so mnou😉. Ja nikde nepíšem, že nepoužívam make-up a sa nelíčim. Upravená chodím skoro stále. A či upravená alebo nie sa tiež páčim svojmu mužovi a aj iným ľuďom. Aj môj muž mi pomáha keď je doma a môže - to je normálne. O to tu vôbec nejde. A pre teba je návšteva kozmetičky raz za mesiac strata času - pre mňa je to relax - si predstav.....a nechodím tam len kvôli peelingu a maske (to si dávam možno raz za pol roka-nepotrebujem to-našťastie) - ako sa tebe toto zdá zbytočné tak mne sa zdá úplne zbytočné dávať peniaze na nejaký prístroj, ktorý aj tak treba vedieť profesionálne použiť - a ak je to taký akože "pre každého a na doma" tak ten je na dve veci....tomu ver. Ako je veľa takýchto prístrojov vymyslených "na doma" a pri tom ani zďaleka nemajú tú účinnosť a funkciu ako profesionálne prístroje - a to v každej oblasti. Ale ty určite nebudeš. Pekný zvyšok víkendu ti želám a nech si so sebou minimálne taká spokojná ako ja so sebou. 😉

janickacrazy
27. nov 2016

@bella1988 Tak ja sa vobec nelíčim, používam len rúž na pery, viac nepotrebujem, asi som divná, ale vyzerám dobre, takže neriešim. Ku kozmetičke nechodím, bola som tam raz, ked som sa išla vydávať. Ja som za prirodzenú krásu, ale tak každá sme nejaká, vyjadrila som len svoj názor. A inak mám 3 deti, najmladšie má 12 mesiacov, takže tiež mám spánok občas prerušený, ale už je to celkom v pohode, max. raz za noc sa zobudí. A pri jednom dieťati sa ozaj aj na ten welness víkend dá ísť, ved nejaká au-pairka sa isto nájde či nie?

bella1988
autor
27. nov 2016

@evittam Nemyslim si,ze ma taketo nieco spasi a naveky budem vyzerat ako maturantka, nie som hlupa, akurát nie som tak striktne zaujata proti niektorym "zlepsovakom", aj vyssie som uviedla, ze zehlicka na tvar je len jednou z alternativ na vianocny darcek, nie som pre nu este 100% rozhodnuta. Ako pisem, nemam nic proti pristrojom, prípravkom, comukolvek ź tejto oblasti, co pomoze zene citit sa krajsie, sebavedomejsie a dokonca mi neprekaza ani plastika (ziadnu sama nemam), preboha ved je to pre ludi a kto chce a citi sa na to, nech si da, co chce, len ano, samozrejme, niektori neodhadnu spravnu mieru a potom to nevyzera dobre🙂Trocha ma prekvapuje ako ste sa tu niektore voci tomu ohradili, pomaly mna a mne podobne "vymyselnicky" nezakopali pod ciernu zem, ved nikto tu nikoho nenuti, aby si to zakupil ani nepresviedca o dokonalých ucinkoch tohto pristroja🙂ale beriem, je to diskusia, nech si kazdy napise svoj nazor, ak sa mu pritom ulavi🙂

bella1988
autor
27. nov 2016

@evittam
Aj tebe pekny zvysok vikendu🙂Dakujem za prianie, spokojna so sebou som, to vsak neznamena, ze sa nesnazim stale nieco zlepsovat, resp. skraslovat.

evittam
27. nov 2016

@bella1988 Ale veď to robíme každá - ale po svojom.😉 Mne stačí návšteva kozmetičky, ty potrebuješ niečo iné - hotovo a bodka. Ja sa radšej zverujem do rúk profesionálov a užijem si to a oddýchnem si.😉