Zhoršený sluch

nikuska845
25. jan 2020

Ahojte. Chcela by som som sa spýtať ci nemáte niektorá skúsenosť poprípade poradiť. Keď som otehotnela asi v 5 mesiaci sa mi stalo ze mi zalahlo v uchu o a až po pôrode sa mi to uvoľnilo. Tak som to pripisovala k tomu ze mi malý zatlačil na nejaký nerv alebo niečo. Lenže potom sa mi ti vrátilo a keď som si chcela vyčistiť ucho tak som sa s tyčinkou nedostala až tak ako v ľavom uchu.. Tak som skúsila urobiť rozdiel s prstami. Keď som priložila palec k pravému uchu akoby bolo napuchnute alebo co. Ľavé je pekne priechodné len to pravé neviem co s nim mam. Viete mi poradiť? Skúšala som aj sprej aj kvapky ale nič mi nezabralo. Ďakujem 🙂

simsalabim
25. jan 2020

@nikuska845 a usny lekar co na to?

nikuska845
autor
25. jan 2020

@simsalabim pravdupovediac som ešte u neho nebola 😂 preto sa to snažím vyriešiť najprv sama s pomocou druhých a až keď nebudem mat inú možnosť tak potom lekár. Veľmi ich nemusím preto sa im trochu vyhýbam. 😂

gelifil
25. jan 2020

@nikuska845 toto nikdy nepochopim...to nie su lupiny vo vlasoch....

deedol
25. jan 2020

inak tycinkami sa ani neodporuca cistit.

simsalabim
25. jan 2020

@nikuska845 no ja som za alternativnu liecbu, ale najprv je dobre vediet diagnozu, ci? Nech vies, co liecit 🤔

giuli
25. jan 2020

Sme usne,najlepsie je sa v tom nerypat....ten ti bude vediet povedat,či sa jedna o zapal ,alebo zuzeny zvukovod...

janinah
25. jan 2020

Ako babetko v bruchu v maternici by zatlačilo na ušný nerv? už som počula všeličo,ale toto ozaj nie.....zalahnutie v uchu má iný princíp vzniku a nerouzumiem,že ti to nevadilo pár mesiacov a kludne si čakala čo s tým bude....nič iné ako orl vyš ti nepomôže,ľahko môžeš mať zaľahnuté do konca života, a to ešt eriskuješ,že ti tam začne pískať a to už bude iné kafé....a nie som laik,čo sa orl týka...

deti95060810
25. jan 2020

nám opri dcére odporúčali nakvapkať olivový olej do uška...

kucikuc
25. jan 2020

@nikuska845 ja som si čistila vatovu tyčinku furt mi zaľahalo na ucho po pol roku som šla stým na ušné a vytiahla mi doktorka vatu z ucha 🙈

nikuska845
autor
25. jan 2020

@kucikuc už len to by mi chýbalo aby som tam mala vatu😂😂😂

nikuska845
autor
25. jan 2020

@janinah napísala som len čo si myslím nie ze to tak musí byť 😊

eliska13
25. jan 2020

@nikuska845 určite hneď ORL

gelifil
25. jan 2020

@nikuska845 to uz kolko mesiacov dokopy tak mas?

nikuska845
autor
25. jan 2020

@gelifil pfuu no možno pol roka? Sem tam sa mi to uvoľní samo a potom zase

katulienkax
25. jan 2020

No len nechod k doktorovi a skončí s doživotne poškodeným sluchom a nech sa ti pridá aj Tinnitus v uchu