Prečo mám ako keby opuchnuté pravé ucho?

Zodpovedané
30. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom mojej situácie. Keď som otehotnela, tak v 5. mesiaci mi zaľahlo ucho. Po pôrode mi to prešlo na pár dní. Potom sa mi to vrátilo. Ako keby som ho mala opuchnuté.

Keď si chcem strčiť prst do pravého ucha, tak sa tam nedostanem.

Skúšala som kvapky a aj sprej, nepomohlo.

O aký problém ide a čo mi pomôže?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

s uvedeným problémom by ste mali navštíviť ORL lekára, ktorý Vás vyšetrí a zistí príčinu.

Môže ísť o zápal, alebo opuch vonkajšieho zvukovodu. Podľa nálezu Vám lekár odporučí liečbu.

Pekný zvyšok dňa želám.
MUDr. Milada Madleňáková