Zhrubnutá koža na chodidlách

22. jún 2022

Ahojte,

má niekto skúsenosť? O nohy sa pravidelne starám, pilníkujem zhrubnutú kožu, krémujem, bola som aj u kožnej dala mi masť, ale o chvíľu sa to znova opakuje. Najviac ma trápi nepekná koža na veľkých prstoch na nohách . Čo s tým? Poradí niekto? Ďakujem

k0l0b3zka
22. jún 2022

Parasoftin Exfoliačné ponožky

mandymoore123
22. jún 2022

Ahoj,aj flexitol krém na chodidlá je dobrý 🧡

slovenka753
22. jún 2022

Jedine co mi naozaj pomôže je pobyt pri mori 😅 tie parasoftin ponožky pomohli na veľmi krátko. Ešte pomôže pravidelna odborná pedikúra.

gertys
22. jún 2022

Mne to nikdy nezmizlo. Jedine co onaha je pravidelna odborna pedikura 🙂

dievcacitajucelist
22. jún 2022

@gertys Pravidelná je ako často?

simsalabim
22. jún 2022

@slovenka753 zaujimave. Mne prave pri mori pokozka na nohach zhrubne.

jjanulienka
22. jún 2022

Určite vyskúšaj skorocelovu mast, ja som mala dosť stvednute päty a po treťom natreti ich mám úplne pekne, smaozrejme treba kremovat každý deň ale za mna super... masticka za 3€🤷🏽‍♀️

pauli_s
22. jún 2022

@dievcacitajucelist ja chodím napríklad raz za tri týždne.

dievcacitajucelist
22. jún 2022

@pauli_s ďakujem 😊

syslik81
22. jún 2022

cim castejsie brusis tym budu zhrubnutejsie ... kupit kvalitny krem na nohy a kremovat kazdy vecer ,,, brusit staci raz za mesiac-staci kupit hrubsi pilnik a s nim .. alebo dobre su sklenene priamo na paty .. krem napriklad flexitol ... pred panim natres a mas klud ...

ichbinich
22. jún 2022

Suhlasim, menej pilnikovat a viacej kremovat.
Ja som si tiez dlho myslela, aku mam zhrubnutu kozu atd. A na pedikure mi hovori, ze to mam "iba" suche.
Ja mam rada skor peeling (najcasteisje mam od Yves Rocher ten levandulovy) a krem. A raz na jar som si par krat dala obycajnu vazelinu a ponozky - to pomohlo najviac. Nekremujem si uplne poctivo denne, ale jednoznacne poznat, kedy to viac zanedbam, a ked zacnem zase pravidelnejsie kremovat, je to vyrazne lepsie.

mirka_a_hrasok
22. jún 2022

Presne ako vravite. Ja som si nohy tiez vela pilnikovala a pedikerka mi odporucila presne to iste, menej zbrusovat a pilnikovat a viacej hydratovat

autor
22. jún 2022

@jjanulienka kde si kupovala , v lekarni?

autor
22. jún 2022

@syslik81 veď práve, čím viac pilnikujem, tým je to horšie

jjanulienka
22. jún 2022

Áno v lekárni... ja si už ani nepilnikujem fakt stačí natierať

sisa_s
22. jún 2022

Vyskusaj Ureagamma mast, pouzivaju ju aj diabetici na chodidla pri popraskanej a suchej kozi 🙂 pocula som na nu len pozitiva na chirurgii

gertys
22. jún 2022

@dievcacitajucelist zavisi ako rychlo ta koza hrubne pripadne paty praskaju. Mne osobne staci ist raz za mesiac a pol.

slavomira236
24. jún 2022

@jjanulienka ahoj aká je to masť nemáš foto alebo link? Už som skúsila všetko mozne