Zinnat 250 mg na Covid-19

7. mar 2022

caute, dnes som mala ist na kontrolu k lekarovi s tym ze som mu povedala ze po covide este kaslem, mam nadchu, upchaty nos.. dal mi zinnat antibiotika, priatelovi jeho doktorka to iste.

prosim vas, naco mi to dava ked to na virus nepomoze? alebo to dava pre istotu ak by som mala nejake bakterie? dakujem za nazor

mmoonna
7. mar 2022

Pretože k vírusovej infekcii sa mohla pridružiť bakteriálna infekcia, tak preto ATB

autor
7. mar 2022

@mmoonna aj v tom pripade ze sa mi stav nejak nezhorsil? v podstate kaslem stale rovnako 😅

mmoonna
7. mar 2022

Ta keď ti to neprechádza, tak tam môže byť nejaká bakteriálna infekcia. Zinnat sú dobré ATB, dávajú sa aj tehotným

autor
7. mar 2022

@mmoonna vdaka! 😊

tanika
7. mar 2022

A mali ste už počas covidu atb ? Nezabrali či ? Máte zafarbené hlieny ? Upchatý nos ? Či len kašeľ ? Teplota je tiež . Ak ste zahlienena a aj že hlieny sú žlto zel . Kľudne by som tie atb využívala.

autor
7. mar 2022

@tanika Nemala, upchaty nos akokeby mam aj nemam.. som zachuchmana na hlase je to pocut ale upchaty nos nemam. Cuch tiez nemam. Hlieny su niekedy cire niekedy zlto zelene

tanika
7. mar 2022

Ja by som si ten zinnat berú nasadila isto . Nebojte radšej preliecit ako sa potom dlho z toho dostavať .

autor
7. mar 2022

@tanika vdaka za odpoved ❤️