Žlčník alebo pankreas?

danka_111
17. aug 2018

Ako mam zistit ci ma boli zlcnik alebo je to pankreas?Kopu vysetreni za mnou a ja stale neviem kde je problem.Dlhodobo ma bolieva na prav. strane pod rebrom, raz picha, raz tlaci, raz az kdesi do chrbta to citim a teraz sa mi zda, ze pocitujem nieco aj na lavo pod rebrom, ale nie som si ista, lebo to nieje taka bolest ako napravo.
bolest.Mojgastro

danka_111
autor
22. aug 2018

@kaya60 A to zistili na magnatickej?

kaya60
22. aug 2018

@danka_111 nie, iba na sone

danka_111
autor
2. okt 2018

Ake vysetrnie si treba dat este urobit, aby sa pankreas zistil..? Od kedy som tu pisala, vkuse ma boli brucho a citim taky cudny pocit na lavej strane uz 3 tyzdne...v urovni pasu..Plus chrbat v tej urovni..na to sa budievam skoro kazde rano. Potrebujem radu zeny, ten moj gastro mi nijak nepomohol.

ka3eena
2. okt 2018

Ze kamen sa robi rok v zlcniku? Hahaha. Ja v tehotenstve - zlcnikovy zachvat (dovtedy ziadne problemy s nicim) - v nemocnici sono - vraj tam mam piesok. O mesiac dalsi zachvat - sono na pohotovosti - zlcnik uz plny kamienkov.

ka3eena
2. okt 2018

este by som poradila skusit ineho lekara. Mozno zalezi aj od lekara, ktory robi to sono a taktiez od kvality pristroja, neviem. Ale teda zlcnikovy zachvat je jedna z najhorsich veci, ktore som zazila. Neskutocna bolest ze sa neda dychat vyrazajuca az do chrbta, zvracanie kazdu chvilu - mne pomohli az infuzie co mi davali v nemocnici a potom vemi prisna dieta, kedze som sa bala aby ma nemuseli operovat v tehotenstve.

danka_111
autor
2. okt 2018

@ka3eena Mne zlcnik vylucili...No z coho su tie problemy, nikto nezistil.

lienka175
22. nov 2018

prosím vedel by mi niekto poradiť? Dnes v noci som sa zobudila na bolesť žalúdka, ktorá sa poriadne stupňovala, taký tlak, ktorý vystreľoval až do chrbta... mala som to už dvakrát, po každom pôrode raz, ale vtedy to do hodiny prešlo bez liekov... teraz som si dala aj 2 buscopany a bolesť neprechádzala... nevládala som už ani chodiť ani sedieť, tak sme po 3 hodinách zavolali záchranku... tam keď mi to lekárka stláčala, tak to bolelo viac napravo... zobrali ma do nemocnice, ale kým sme tam prišli, tak mi to úplne prešlo... a doktor na urgente mi poriadne vynadal, že zneužívam záchranku a do papierov mi napísal, že vysmiata pacientka bez akýchkoľvek ťažkostí... tak si teraz pripadám ako debil... kázal mi ísť ráno na odbery k svojej doktorke a tá tiež ráno zhodnotila, že žiadne odbery netreba... tak ja teraz vôbec neviem, čo mi bolo... teraz čítam na nete a tam sa také veci píšu o pankrease, že mi je až zle z toho...

insert1980
5. apr 2020

@erickatt ahoj čítala som komentáre ohľadom pichania v bruchu a bolesti. Písala si že to bolo z chrbtice. Áno ťa má boli a picha hrozné..a aj brucho... veľmi sa bojím

8611
14. okt 2020

@insert1980 ako ste všetky na tom?

igorkoniar
17. apr 2021

@zuzanockamt ahoj môžem poprosiť o nejaký kontakt ohľadom bolesti na ľavej strane pod rebrami. Vopred ďakujem. Moj mail: igorkoniar@gmail.com

zuzanockamt
17. apr 2021

@igorkoniar aký konktakt? nerozumiem, čo s tým mám ja?

igorkoniar
18. apr 2021

@zuzanockamt myslel som či by si mi nemohla viac povedať o tvojich problémoch resp. ako si ich riešila, čo si zistila a čo ti pomohlo. To som myslel, pretože mám dlhodobé problémy s bolesťou na ľavej strane pod rebrami. Už som bezradný. Vyšetrenia mám porobené už asi všetky a stále som to nevyriešil a vlastne ani neviem čo mi spôsobuje moje problémy. Ďakujem za prípadne info.

lucinka62
14. okt 2022

@danka_111 ahoj prosim ta ako si nakoniec dopadla?

11spido11
13. apr 2024

@danka_111 ahoj. Ako si za tu dobu postúpila prosím? Ja už mám toto vyše mesiaca a všetky výsledky mam dobre 🥺