Zmena vedomia pri elektrošokoch

juli268
12. máj 2019

Chcela by som sa s vami podelit o moj zazitok mam schizofreniu a davali mi elektrosoky ale ja si nic nepametam z tych dvoch mesiacov zlomila som si nohu a nic ziadne spomienky a chcem sa spytat na vas nazor kde bolo moje ja moje vedomie nekonci nas zivot len po tom co naposledy vydychneme smrt je len iluzia jednoducho nas mozok co si o tom myslite

caroline_
12. máj 2019

Aj ka si myslím ze smrť je len ilúzia, tak ako väčšina veci v našich životoch, ja verím ze po smrti sa zase narodime a vlastne všetci sme jedno 🕉️🤗

limetka69
12. máj 2019

za prve, lieccba elektrosokmi je najhorsia liecba aka moze existovat, nelieci, ale nici mozgove bunky. za druhe na 100% existuje nieco viac, je o tom spusta knih. najzaujimavejsia je od Michaela newtona, vola sa putovanie dusi, precitaj si a padnes na rit. dozvies sa tam o tych elektrosokoch, to mam odtial tusim, dozvies sa vsetko, aj preco ludia maju schyzofreniu, preco su vrazdy, samovrazdy, potraty, co sa deje po smrti, ako funguje duša.....

juli268
autor
12. máj 2019

@limetka69 len neviem ci ju zozeniem vsade na internete je vypredana a je tam spomenuta aj ta schizofrenia nieco blizsie by si mi vedela napisat

abbey1
12. máj 2019

Mňa udivuje, že sa ešte táto "liečba" používa. Súčasní odborníci sú jasné proti nej. Bohužiaľ, narobí veľa škody. :(

baby26
12. máj 2019

Ja som elektrosoky absolvovala tri razy a pokazde ma z toho najhorsieho dostali

limetka69
12. máj 2019

@juli268 je na ulozto, da sa stiahnuť 🙂 jw to na dlho, najlepšie je si to prečítať ako celok 🙂

juli268
autor
12. máj 2019

Uz citam

juli268
autor
12. máj 2019

@baby26 a pametas si vsetko

baby26
12. máj 2019

Nepamåtam si len bratovu svadbu inak si pamåtam uplne vsetko

limetka69
12. máj 2019

@juli268 v skratke terapeut hypnotizuje ludi, vracia ich do minulych zivotov, vsetci sa rozpamataju na vswtky zivpry okrem pacienta co mal elektrosoky, te mal poskodeny mozog na trvalo a elektrosoky tie data v hlave vymazali, inak terapeuto vedia vyliecit psychické problémy, ale nie ked ma človek poškodený mozog elektrosokmi

sintra
13. máj 2019

@limetka69 Jezisi zasa dalsia odbornicka na elektrokompulziu a psychiatriu celkovo. Mozem vediet, z ktorej univerzity mas diplom, ked tu siris take zarucene pravdive informacie? Dakujem.

sintra
13. máj 2019

elektrokonvulzivnu, preklep

juli268
autor
13. máj 2019

No neviem tie elektrosoky mi aj tak nepomohli ta liecba sa mi nezda byt taka ucinna skorej mi pomohli lieky elektrosoky nikdy viac