Zubár ma urazil

8. júl 2020

Som úplne znechutená. Konečne som sa odhodlala si dať urobiť zub, ktorý ma bolel. A keďže sa veľmi bojím vŕtania zubov, tak proste ústa mám pri vŕtaní zubu otvorené v kŕči, a teda nie úplne otvorené. Zubár mi asi raz povedal, že mám ústa otvoriť viac. A potom mi začal vravieť. Že vy určite nemáte ani priateľa, keď neviete ústa poriadne otvoriť. Normálne narážal na orálny sex. To som ešte ani nezažila, aby zubár otvaránie úst počas vŕtania prirovnával k robeniu

queen_mary
9. júl 2020

Mne to pride vtipne 🤣 asi chcel uvolnit atmosferu 🤣

maciatkolulu
9. júl 2020

@montemotherone treba im povedať, že je patolog 😎😂

kittykat22
9. júl 2020

Na tejto diskusii ma neprekvapila urazka od doktora - viem ze ludia su prasata. Ale kolko z vas sa ho zastalo 😳😳😳 Dufam, ze si uvedomujete ze narazkami ako su tieto vyjadruje svoj postoj k zenam a co si o nas mysli. Ze sme dobre len na jedno.

tenerifka
9. júl 2020

@pieksamaki ja svojmu zubarovi tykam a oslovujem ho krstnym.menom, a pritom sme si nikdy nepotykali, len sa pozname a zdravime, byvame v rovnakej stvrti. On mi zacal tykat, tak som sa pridala, sme v rovnakom veku. Inak tu je to vcelku bezne, tykala som si aj s pediatrickou, co mali decka ked boli male

montemotherone
9. júl 2020

@lucy2712 uff, tak to bolo dosť necitlivé. Určite to pre teba muselo byť náročné a naraziť ešte na takého blbca... 🤨

montemotherone
9. júl 2020

@kittykat22 lenže my si tu ani nie sme isté, či to urážka bola. Bolo to dosť dvojzmyselné 🤷‍♀️
Mne sa napríklad nedávno stalo toto. Boli sme ubytovaní na dovolenke, v apartmánoch, kde bola vrátnica so službou. Mali sme len jeden kľúč a bolo nás viac. Bola s nami aj svokra. Chlapík na vrátnici nám s mužom prišiel veľmi sympatický, milý, vždy sme prehodili zopár slov, kde sme boli na výletoch, počasie a tak... Vždy sme si zapriali pekný deň, dobrú noc... Až raz šla svokra na prechádzku sama a keď sa vracala, bolo zatvorené, ona bez kľúčov a otváral jej tento vrátnik. Prišla do apartmánu s tým, že na ňu kričal, prečo nemá kľúče. Bola veľmi dotknutá, s tým že " na starého človeka si dnes každý dovolí". Chlapík bol pritom od nej mladší možno o 10 rokov. Keby som toho chlapíka vôbec nepoznala, aj by som jej to uverila 🤷‍♀️ A môj muž tiež. Po rokoch ho aj začínam chápať, ako sa musel cítiť keď mu svokra tárala o mne ako som jej čo povedala a urobila a my sme boli na rozvod.
Svokra je jednoducho sebestredná, vzťahovačná osoba s nízkym sebavedomím. Stačí že na ňu niekto krivo pozrie a už vyplakáva celému svetu... 🤷‍♀️
V tejto situácii naozaj ťažko povedať kto čo povedal a ako to myslel. Každopádne, treba sa naučiť ozvať, upratať agresora hneď na mieste. Takto, čo už 🤷‍♀️