Zubné implantáty

kaserik
26. aug 2013

Ahojte, v tehotenstve som prisla o tri zuby (zapaly okostnice, z toho po jednej sedmicke chirurgicky 0,5 cm odbrusenej kosti) a teraz rozmyslam nad implantatmi. Mate niektora skusenosti? Nasla som jednu kliniku v madarsku, neviem sa odhodlat. Korunky by som nechcela, a ine alternativy sa neponukaju. Ako je to s preliecenim, tazkosti , bolesti a hlavne ci je moznost uspania. Uz som si vytrpela viac ako dost. Ustnu hygienu dodrziavam, ale bohuzial su moje zuby velmi nachylne. Nerada by som trpela v tom kresle viac ako sa da. Dakujem za rady a informacie.

zuzana1zuzana
19. jún 2020

@sinnovea1 sú aj na fcb kafka dent ... a teda perfektný prístup, dr. je na mňa mladý 🙂 a nešiel hned po prachoch, ale našiel mi takéto riešenie, určite chod na konzultáciu, termín mi dal o týždeň od zavolania na 19.00 hod.

sinnovea1
19. jún 2020

@zuzana1zuzana dakujem tak skusim zavolat

sinnovea1
18. aug 2020

@cernusik mozem aj ja poprosit ip ohladom kontaktu na implantaty? ako si spokojna s odstupom casu? dakujem🙏

adnil
18. aug 2020

@zuzana1zuzana Ahoj prosim Ta mozes mi napisat cca cenu korunky. Mockrat vdaka!

zuzana1zuzana
19. aug 2020

@adnil ja som vlastne mala koreň toho zubu, takže mi dorábal zub ku koreňu a naň šla korunka, vyšlo to nejak 500 €....

jarhal
7. sep 2021

@bvladka prosím ta pekne, po toľkých rokoch ako si si dáka tie zubky dorabat? Máš ten klik ?ako to funguje Vyzerá? Ďakujem pekne

pimma
17. nov 2021

Rada by som sa opýtala, či robí niekto BOI implantáty v KE? Vdaka

vsv
24. feb 2022

@stvura mila pani a jde Vam robili zuby?

stvura
24. feb 2022

@vsv Nove Zamky, MDent. Ked porovnam s muzovym ktoremu zubarka absolutne neodhadla farbu tak moje su ako vlastne 🙂 na nerozoznanie