Zväčšená 2cm uzlina pod pazuchou .

amalka1991
29. nov 2019

Ahojte. Gynekológ mi náhodou našiel uzlinu pod pazuchou. Vraj "ho serie", vraj je niekoľkonásobne väčšia a ma 2x1cm. Nebolestiva nefixovana. Vystrašil ma tým, ze ho serie. Poslal ma na infekčné, hematologia, klasicky KO. A ja sa hrozne bojím. Od pôrodu bývam často chorá. Naposledy septembri 40tky teploty. Ale aj na na jar som som mala po 2x 39.. Typická unavená matka. Štve ma ze uzlina je nebolstiva 😔 Povzbudte ma ak ste to mali a nebolo to najhoršie...neviem ako vydržím do pondelku. Aj som schudla od pôrodu ale beriem to tak ze preto ze kojim a niekedy aj celý deň nič nejem. A potom večer dohanam.

pink_lady
29. nov 2019

@amalka1991 rozhodne treba spravit riadne vysetrenia, tie co mas uz mas vysledky?

amalka1991
autor
29. nov 2019

@pink_lady nie iba dnes mi to povedal a urobil usg

pink_lady
29. nov 2019

@amalka1991 hlavne sa nestresuj a cim prv absolvuj vyšetrenia. Môže to byť banalita a nemusí, ale častejšie vysoké teploty a unava mozu signalizovať rôzne celkové ochorenia, ktoré by mali suvis aj so zvacsenou uzlinou

teodozia
1. dec 2019

@pink_lady treba urobiť hlavne mamograf a najlepšie digitálny a tam uvidí, čo je vo vnútri uzliny. Môže mať súvislosť s prsníkmi.

pink_lady
1. dec 2019

@teodozia aj to jw možné ale mne tl skôr indikuje niečo hematologicke