Zväčšený a bolestivý prsník

mata95
22. okt 2013

ahojte....už dlhšie ma bolel prsnik-pravý,pripisovala som to menzesu,teraz mam po,stale ma boli,čim dalej tym viac,a čo je najhoršie brutalne sa mi od včera zväčšil,za jeden den narastol raz tolko,5dni uživam antikoncepciu Mistra,boli ma to vkuse,vpiatok idem na sono,ale dovtedy sa asi zblaznim od strachu,mam strach zrakoviny prsnika,velmi sa bojim,hrčku som si našla na lavom prsniku-ten ma neboli....mate stym niektora skusenosti???....antikon.vysadim,už zajtra nevezmem....boože

dadushe
22. okt 2013

Ahojky..Podle mě to bude nějaký zánět žlázy, už jenom proto, že to nateklo a je to bolestivé. Jestli je ještě na pohmat teplejší než okolí a může tam být bolestivá zatvrdlina, je to jasný zánět a hurá zobat antibiotika 😠 .....Jinak co vím, tak rakovina nebolí, takže se neboj, bude to určitě pohodě...Jinak koukám, že máš 2 dítka, tak si opakuj, že po dětech riziko rakoviny prsu klesá... 🙂 .Ta antiko v tom taky může mít prsty, každopádně držím palce, abys to do pátku vydržela, já být tebou, tak rovnou ráno skočím na gyndu, protože pokud je to zánět, tak ať se ti to ještě víc nerozjede🙂 Hodně sil🙂
@mata95

mata95
autor
23. okt 2013

dakujem,no prave gynda ma poslala na sono,uvidim,mam strach,neviem mysliet na nič ine ale tak dufam že to bude len ten zapal...napisem vpiatok vysledok......dakujem za povzbudenie

dadushe
25. okt 2013

@mata95 Tak jak jsi dopadla? Držela jsem ti palce, od rána jsem vzpomínala🙂 Doufám, že všechno v pořádku🙂

mata95
autor
25. okt 2013

takže sono vporiadku vraj nič chorobne,len som spravila chybu,kedže mi chvalabohu nič nenašli vzala som antik....cely den až doteraz mi bolo neskutočne zle,únava,zvracanie,mdloby,...citila som to odzačiatku ale nie až tak ako teraz,dnes to bolo hrozne,nevedela som reagovať ani na malu,bola som snou sama doma,vkuse mi niečo vravela a ja som bola tak mimo že som jejnevedela ani odpovedať....takže to budu asi hormony,pred 2mes.som bola na kyretaži,odvtedy mam problemy shlad.horm.kôli tomu mi dr.nasadila antikoncepc.....tažkže dufam že to bude len ztoho a nič važne,v utor.pôjdem ku gynde na kontr.takže uvidim,nejdem sa viac stresovať.....dakujem vám velmi pekne za radu a oporu,je pekne najsť cudzieho človeka kt.sa omna zaujima,važne dakujem 🙂 🙂 🙂

dadushe
25. okt 2013

@mata95 Tak hurá, to jsou skvělé zprávy 🙂 Hormony umí skvěle potrápit, já bych o tom mohla taky vyprávět... No hlavně že už je to za tebou a dneska se můžeš v klidu vyspat (teda pokud ti to dítka dovolí 🙂 ) Měj se krásně, s tou gyndou už to bude sranda 🙂 Pá

anina929
1. sep 2014

@mata95 Ahoj ja mam tak tiez taky problem ale mna bolia oba prsniky po menzese mam davno a na dalsi je este skoro a bolest neprestava, a najhorsie na tom je ze to trva uz dlhsie cca 2 mesiace. Zo zaciatku som to pripisovala tomu ze som mala zapal mocovych ciest ale ten mam vylieceny hrcku som si nenasla, tehotna niesom/ a k lekarovi mam strach ist, predpisal ti nejake atibiotika?

mata95
autor
1. sep 2014

@anina929 no ako som už vyššie pisala boli to umna hormony,pravdepodobne... zmenila som antikoncepciu a som ok... podla toho čo pišeš myslim že to bude zapal prsnikov, určite by som šla k lekarovi, na sono a potom určite dostaneš antibiotika. .. 2mesiace je dlha doba takže šup šup... držim palce

anina929
1. sep 2014

dik urcite to zacnem riesit s lekarom lebo samej sa mi to zda pridlho a este nikdy som to nemama, tak mam trochen aj strach