Zvýšená teplota pri Covid-19

evasim
1. jan 2021

Ahojte dievcata, uz 9 dni mam zvysenu teplotu do 37,3 stupnov, prve dni bola 38 stupnov,bola som pozitivne testovana na covid, liecim sa doma, chcem sa vas opytat, ako dlho vam trvala teplota pri koronaviruse? Stratila som čuch, ale miestami sa uz vracia.

marseillefan
1. jan 2021

Priebeh choroby sa často u ľudí veľmi líši, takže to, čo ti tu napíšu iné dámy je v podstate bezpredmetné. Ale vyzerá to, že najhoršie máš za sebou a si na dobrej ceste k vyliečeniu.

chiccco
1. jan 2021

Ja som mala teplotu 37,3 max.prvych 6 dní,teraz som 9 den ochorenia a som bez teploty,ale určite sa necítim ešte fit,som zvedavá koľko to potrvá kým sa dam do normálu.

evasim
autor
1. jan 2021

@chiccco prajem skore uzdravenie

mrchana
1. jan 2021

ja som chora od vianoc. Teplotu mam 3dni. ale iba v noci predtym len kasel a bolest hlavy a neskutocna unava a dva dni problemy s dychanim. Ale ta unava je najhorsia. Je to hrozne. Mam dve deti 5 rokov a dva mesiace a starostlivost o ne je na hra zvladnutia

chrobacik41
1. jan 2021

@evasim každý má iný priebeh, ja som bola pozitívna v auguste, teplotu som nemala čo je u mňa nezvykle, keďže keď ochoriem y mňa teplota vždy od 39 a viac. A pri covide som si každý deň merala a nikdy som nemala nad 36.vzdy 35,7, 35, 8 aj 34 mi nameralo. A to som si merala 4 teplomermi a každý tak isto nameral.🤷‍♀️ale napríklad lekárka u nás čo robí na oddelení má covid už tretí krátod augusta. A teeaz ma najhorší priebeh, 40 horúcky; bola na snímku pľúc a vyzerá to s ňou zle. Má problémy s dychanim a doteraz jej nič nezaberá čo u iných pacientov. Držím jej veľmi palce nech sa z toho dostane pretože je mladá a život ma ešte pred sebou. Aj tebe držím palce nech sa z toho dostanes čo najskôr.✊

chiccco
1. jan 2021

@evasim aj ja tebe prajem skoré uzdravenie

evasim
autor
1. jan 2021

@chrobacik41 dakujem, prajem vela zdravicka

zojazoja
1. jan 2021

Moj chlap 12 dni nonstop teploty, dnes je 1.den bez teplôt. Zatiaľ.

mrchana
1. jan 2021

@chrobacik41 3x covid po sebe. co som citala tak na svete malo len 5ludi dvax covid. To je

danielita18
1. jan 2021

@evasim sestrenica mala 3tyzdne teplotu

evasim
autor
1. jan 2021

@mrchana aj ja som chora od Vianoc, mam 5-3 rocne deti a kvoli tej dlhotrvajucej teplote niesom schopna fungovat.....

mrchana
1. jan 2021

@zojazoja 12ty den? pre boha. to neprežijem. my sme chori uplne vsetci. Svokrovci aj rodicia. A kazdemu je niečo ine. ja sa rano zobudím a cakam na to ze uz nech je vecer

mrchana
1. jan 2021

@evasim verim. Ja sa citim ako opyta hlava ma boli stale a toci sa mi. najlepsie mibje malu vonku uspavat. este son aj cuch stratila to je taky pocit úzkosti. ze ked ma to chyti musim si lahnut a ukludnit sa. neprajem nikomu ochoriet. doktorka mi kazala pouzivat pri detoch respirátor a rukavice. No to by som sa zadusila

zojazoja
1. jan 2021

@mrchana klud, nemusi to byt u teba tak, on ma ale celkovo zly priebeh, velmi ťažký, v podstate stale je len leziaci, zachranku som tiez musela volat pred tyzdnom. Dnes uz je ale lepsie sa mi zda, zvladneme to uz doma, bez nemocnice

evasim
autor
1. jan 2021

@zojazoja prajem skore uzdravenie

zojazoja
1. jan 2021

@evasim dakujem pekne❤️

drzaopica
1. jan 2021

@zojazoja och vela sil.My sme ochoreli tiez den pred Vianocami obaja bez teploty, ale muz silny kasel a tlak na hrudi bala som sa zapalu pluc to mu trvalo 6 dni este stale to pocituje, ale uz lepsie.Schudla som zopar kg
Ak sa mozem spytat, ked prisla sanitka dali mu infuziu ci nejako mu pomohli?ci len skor popocuvali a pod?Ja ako laik som bola v koncoch kedy je bolest chrbta a hrude este v poriadku a kedy nie

mrchana
1. jan 2021

@zojazoja my sme chceli mojmu vcera volat nevedel dychat. vy ste kvoli comu volali?

drzaopica
1. jan 2021

@mrchana poznam vela ludi co malo covid 2x po sebe hned po 3,4 m.Ona ako doktorka je urcite casto v kontakte s chorymi a preto vsetko chyti

zojazoja
1. jan 2021

@mrchana dychanie, divný neustupujuci kasel vo dne, v noci, bola som presvedčená, že ma zapal pľúc, nespali sme vtedy v noci vôbec, horúčky nonstop,

zojazoja
1. jan 2021

@drzaopica no pekne 😭 my sme: 19teho on, 21.12.ja, odmerali tlak, saturaciu, popocuvali a predpisali Codein na kasel, nadavkovali, upravili mi ine lieky ako vitaminy pre neho, ATB som mala doma, to nam nadavkovala cez tel. lekarka

zojazoja
1. jan 2021

@drzaopica este doplnim, ze stale nie je schopny pohybu. Nevladze sediet, chodit (okrem wc co musi, to je ale cisty boj) nevladze. Ani rozprávať. Par slov a KO. Napriek tomu ho nutim kazdy den prejst a sediet, aby mu pľúca nezalialo alebo nedostal trombozu

chiccco
1. jan 2021

A prosim vás ako to máte s jedenim,lebo mne absolútne nic nechutí,asi ked nemam tu chuť a čuch,alebo ja neviem,jedine co do seba dam je suchý rožok s trochou masla,doslova sa mi hnusi všetko jedlo hlavne takto večer,normálne si prípadam ako ked som bola tehotná,žalúdok na vode,uz som aj schudla,tak ze ci to mam len ja alebo aj to je priznak choroby.

zojazoja
1. jan 2021

@chiccco no tak o tomto by som mohla pisat roman.prve dni mal hrozne bolesti zaludku, a Absolútnu nechut mal. 10 dni nejedol v podstate vobec nic okrem 1neho jablka a 1nej mandarinky denne. Tak som zohnala tie Nutridrinky co davaju aj pacientom v nemocnici. Ale nechcel moc ani tie, proste nechutenstvo hrozné. A to ma 112 kg, rad papa

drzaopica
1. jan 2021

@chiccco aj ja som schudla aj zo stresu, nechute... jem len, aby som nieco vobec jedla
@zojazoja to je dost zle velmi neprijemne..a to od 19.12.je takto?ci to pises termin kedy ste ochoreli ci kedy si mu volala sanitku?nechcem Ta vystrasit, ale zda sa mi to dost zly priebeh.Nech mu je cim skor lepsie ja mam neurozu bolest zaludka, ked vidim muza ako chodi po byte a chrbat ho boli

lavender21
1. jan 2021

Ja mám dnes druhý deň príznaky, cez deň občas kašeľ, včera v noci teplota 38, teraz mi zas stúpa. Inak pociťujem únavu a občas sa mi ťažšie dýcha... Som zvedavá ako to bude ďalej a ako dlho to potrvá ☹

zojazoja
1. jan 2021

@drzaopica takto je to cca od 23.12.ten zhorseny stav. Ale ako som pisala, dnes bol uz bez teplôt a zda sa mi ze sa uz az tak nedávi tym kašľom a uz zacal aj rozprávať. Take zlepšenie

panelacikova
1. jan 2021

@evasim 2 dni teploty. ja aj dcéra.
@zojazoja bože, to je ale hrozne dlho :( a tie ostatné príznaky..... držím palce!

drzaopica
1. jan 2021

@lavender21 muz mal tazobu na hrudi skoro 7 dni
@zojazoja tak super narocne dni a noci mate za sebou.Ja mam stale stres ci dcera este nezacne nieco mat....uz je objednana na testy, ale ju len 2 dni hrdlo skriabalo.Kazdy z nas mal uplne nieco ine ja skor ten dutinovy typ bolest hlavy, plny nos, bez cuchu, chuti
Muz zase ten dychaci kasel, tazoba kamarstka mala zase len zazivacie problemy hnacka, zvracanie velmi to je individualne

zojazoja
1. jan 2021

@panelacikova je to velmi dlho uz, uz fakt idem z poslednych síl vo dne, v noci, robim to tak, ze snazim sa spat, driemat, ked spi aj on cez den 😉