Zvýšená teplota - mám ísť na test?

cuci22
26. okt 2020

Ahojte baby.Prosim vas o radu.Dnes mam cely den zvysenu teplotu tak oko 37,3 po paralene 37,00.
Neboli ma nic len sa citim tak malatnejsie a trochu ma boli hlava.
Myslite ze mam ist na test a neist do roboty?
Som strasna panikarka a velmi sa bojim ci nemam covid.
Dakujeeem.

karem21
26. okt 2020

@cuci22 ak si bola s niekým V kontakte asi by som to riesila .. mám V okolo osoby ktoré sú covid pozitívne a majú presne tieto príznaky.. Ale kľudne to môže byť niečo iné, aj chrípka alebo nachladnutie. Psychika robi veľa, tak sa v prvom rade upokoj 🙂

hettinka
26. okt 2020

@cuci22 do roboty isto nie. A zavolaj lekárovi.

iriska13
26. okt 2020

...u vas v práci nemeraju pri príchode teplotu? Nešla by som určite...volať obvodnu, povie ti čo dalej....

oliviabb
26. okt 2020

@cuci22 volat lekarovi a hlavne zostat doma. Moze aj nemusi to byt covid. Ja som mala zvysenu teplotu. Priznaky nepridu naraz, ale postupne a u mna sa striedaju. Popripade mozu byt napr. len dva a nic ine. Ja mam vsetky mozne

mogaa
26. okt 2020

@cuci22 na tvojom mieste počkám na celoplošné testovanie, na PCR test ťa s týmito príznakmi tiež skôr neobjednajú....klasické príznaky sú hlavne teplota a kašel....u teba to môže byť akákoľvek začínajúca viróza...alebo si zavolaj doktorke a uvidíš čo ti povie....

monkop
26. okt 2020

@oliviabb a ake mas priznaky? Kolko dni? Ja som cca 5ty den a teplotu mam tak do 37, 5 stale, stratila som chut a cuch a hnackujem... Modlim sa aby sa to nezhorsovalo a skoro preslo...

oliviabb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucia147852
26. okt 2020

Isto nie do roboty. Ak sa dnes objednas na pcr test v stredu máš termín

oliviabb
26. okt 2020

@monkop desiaty den, teplotu som mala len 37,3. Bolesti svalov, hlavy, dutin, hrdla, ucha, uzliny, kychanie, sople, kasel, potenie. Na treti den mi odisiel cuch a chut, stale ma boli hlava a v nose, je aj palenie hrtana a na hrudi do stran. Dufajme, ze nam to coskoro prejde. Skore uzdravenie 🙂

kikuska1010
29. okt 2020

Netreba vsetko zvalovat na covid

sasanka605
29. okt 2020

@mogaa super rada, postavit sa chory do radu so zdravymi ludmi.