Aká bábika je najvhodnejšia pre 1,5 ročné dievčatko?

smesmesmejko
17. aug 2014

Ahojte všetci 🙂
Keďže neznášam nakupovanie, a ešte viac neznášam nakupovanie v predvianočnom zhone, tak už teraz pomaly kupujem na vianoce... uvažovala som, čo by som kúpila dcérke, ktorá v tom čase bude mať jeden a pol roka a napadla mi bábika, ale prvého sme mali chlapca, tak v tejto oblasti úplne tápam... Doteraz má malá dve bábiky, jednu plne látkovú z lamaze, ktorá šuští, ale tá ju veľmi nezaujíma a druhú, ktorú syn vyhral na jednej akcii pre deti, ktorá má plastové telíčko, asi mala aj vydávať nejaké zvuky, ale nevydáva, pretože jej v telíčku chýba aparát, má tam len dieru :-P, asi darček od sponzora grátis do tomboly pre danú akciu 🙂... Na tej sa malej páči najviac, že klipká očkami... Nohy a ruky jej jednostaj odpadávajú, čo mňa dosť hnevá.... Takže uvítam a vopred ďakujem za užitočné rady, ktoré mi pomôžu v tejto komplikovanej otázke: Aká je najvhodnejšia bábika pre jeden a pol ročné dievčatko a prečo 🙂?

sedem
17. aug 2014

Vezmi malu do hrackarstva a sama uvidis, k comu, teda ku akemu typu babik, ju to bude najviac tahat 🙂 Kazde dietatko je ine a to, co sa paci jednej slecne, moze u druhej len chytat prach 😉

123bob123
17. aug 2014

Ahoj.Ja by som odporučila nejakú väčšiu mäkkučkú,ktorá má končatiny síce ohybné,ale prišité takže neodpadnú.A bolo by super keby sa po stlačení bruška smiala.. Moja na takej fičala cca v tom veku,teraz má 2 roky aj 2 mesiace a stále ju máme,aj keď už prechádza pomaly na novú,ktorej počúva srdiečko a pichá injekciu 😀 🙂

lady511
17. aug 2014

ahoj,,my sme malej kupili na 2 narodeniny..teda to bolo minulí rok v novembri taku klasicku bábiku,,,bábätko,,lebo take male dieta ešte nevníma vlasky ,,prezliekanie a tak,,od kamošky potom dostala flašku v ktorej je akože mliečko,,a stále jej dávala papat 😀 ..ale aj v takom veku ako píšeš ty mala naša už jednu babiku tiež babetko bez vlasov čo klipka očami,,za 10e z tesca aj s autosedačkou,,a doteraz ju vláči,, v kočíku 😀 ..a teraz na vianoce chce taku s vlasmi a oblečením,,.. takže ja si myslím že na ten vek stačí uplne babika bábätko,,čo je bez vlasov..a prečo? lebo v takom veku ju ešte nebude česat,,ani ju to nenapadne,,poprípade niaky hračkársky kočík a flašku a bdue ju tlačit pred sebou o sto šesto 😀 😉

sense
17. aug 2014

mame jednu celu latkovu, kupili sme ju aj sk ocikom fisher price, mala zbozuje chodi kocikovat a ucila sa popri tom chodit ma to asi od 10mesiacov, a ma este jednu hlvaicky je gumenna bez vlaskov su len naznacene telicko handerne ale rucky a chodidla tiez z gumy al. co to je a ked stlacis vydava zvuky a da sa jej strcit palec do pusy, tak to je highlight s tou chodi stale dava jej dudlik, krmi, mliecko s flasky mojka....dcera ma 15mesiacov

ikula2
17. aug 2014

My sme kupili chou chou tu strednu velkost asi 42 nazov cheeky a je idealna, mala sa s nou aj pekne pohra, mali sme aj latkovu a vobec ta ju nezaujala, skus nieco take aby sa dal dat babike cumlik, flaska to sa im paci 🙂, pred Vianocami mali velmi dobru akciu na chou chou

pribinak
17. aug 2014

Kúp taku co nie je velmi velka a ťažká, aby " svoje bábätko " vladala pestovať a nosiť na rukách, na vyber je toho kopec, neodporúčam pre take male dieťa babiku s vlasami,
Super su babatka co majú fľašku s mliekom, dudlik a nocnicek, napr baby born bábätko

slavka385
6. okt 2014

pekné original barbie za super ceny : https://www.modrykonik.sk/market/seller/slavka385/