• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké kolobežky sú vhodné od 3 rokov?

29. augusta 2016 
Ked nechces riesit kompromisy tak najlepsie kolobezky pre deti vyrabaju Svajciari, firma Micro.
vyhravaju ocenenia vsade kde sa ukazu. uz pre deti od 1,5 roka !
http://active-one.sk/16-kolobezky
2. aug 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviem sa rozhodnut medzi dvoma kolobezkami pre 2.5 rocneho synceka. Poradte ktora je lepsia, kvalitnejsia, pripadne vase skusenosti s nou. SMOBY 450133 Kolobežka Cars trojkolesová červeno-žltá od 2,5 roka.. alebo
MONDO 18548 Scooter SPIDERMAN 3 kolesová s taškou od 3 rokov.
Dakujem....
20. jan 2014 o 14:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivciatkom
Ahoj
Ja to napíšem takto...tieto plastové trojkolieskové kolobežky považujem skôr za hračky ako za nejaké športové náčinie, takže je podľa mňa úplne jedno, ktorú si vyberiete, podobné mám v ponuke aj ja v obchodíku, len o niečo lacnejšie :dizzy_face:
Pokiaľ sa má kolobežkovať riadne, tak do jari už bude mať k trom rokom bližšie, rozmýšľala by som o nejakej šikovnej skladacej kovovej kolobežke.
24. jan 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@menoee
@zuzu13 baby viem ze ste to pisali davno ale ja tiez uvazujem nad kolobezkou rozmslam ci kupit 3 alebo 2 kolesovu alebo rozmyslam nad takoutou aka moze byt? http://www.lacne-nakupy.sk/kolobezky2-predaj/mondo-kolobezka-twist-amp-roll-smolkovia-187980
12. máj 2014 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivciatkom ahoj uz si nejaku kolobezku vybrala??
12. máj 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj my sme nakoniec kúpili byciklove odrazadlo. Ale videla som trojkolesovu jednu ktorá má vzadu koliecka a vôbec sa mi nepacila myslím že zadné kolieska vadia pri odrazani a videla som aj tu čo vy píšete má ju v dedine jedno dievčatko a ide jej to super myslím že tá kolobezka je určite lepšia. Mne osobne sa páči akú ste vybrali.
12. máj 2014 o 22:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivett55 ahoj, kupila si nakoniec tu kolobezku, tiez ju zvazujeme, synovi na druhe narodeniny, ste spokojni?
15. júl 2014 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej kupila s exisportu no ma ju este u nasich lebo nevie este na nej ist ale ked k nim pojdem beriem ju uz domou
15. júl 2014 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamkac ahoj, tusim sa celkom vyznas do toho. Poradis prosim? Syn bude mat v marci 4 roky, lieta na strideri a chce teraz kolobezku. Teren nie je zamkova dlazba takze skor daco flexibilnejsie a skladacia nemusi byt ale moze. Tych nafukovacich kolies sa trocha bojim, ci? Co by bol taky ideal?
5. dec 2015 o 20:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tincaa zavisi na tom ako ju bude používať. Keď píšete, že terén je taký neidentifikovateľný :grinning: a netrváte na skladačke, tak kľudne nejakú s nafukovacími kolieskami, prípadne bantamové /to sú bezudržbové kolesá niečo medzi nafukovacimi a gumenymi, niektoré kočíky ich majú/
9. dec 2015 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evicka547.
no na kolobezku my mame este chvilku casu :slight_smile:
9. dec 2015 o 10:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som práve objednala túto http://www.market24.sk/kolobezky/smoby-kolobezka-cars-skladacia-2-kolieska/?utm_source=aff&utm_medium=dgt&utm_campaign=dgt&a_aid=5717e5fab5ff9&a_bid=51a4eb82
Je teraz v akcii a na kolese som si pred nákupom vykrútila dopravu zdarma, takže super. Konečne koleso, kde som si aj niečo vykrútila :slight_smile:
29. aug 2016 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok