Skúsenosti s kolobežkou z Lidla

erienka
10. dec 2020

Ahojte, uz som tu zalozila jednu temu ohladom kolobezky, ale teraz mam inu otazku. Kupila som dcere tuto kolobezku z Lidla, ale rozmyslam, ci nie je velmi tazka. Este sme nerozbalili krabicu, ale samotna krabica veru tazka je. Mate s touto kolobezkou skusenosti? Ide mi o vozenie sa po meste. Ja sama mam tazku kolobezku a veru po 100 metroch vozenia sa mam dost, tu kupu som uz olutovala. Rozmyslam, ci tuto z Lidla nevratit a nevymenit za nejaku lahku s malymi kolieskami. Vdaka

1bambinko1
10. dec 2020

vieš čo náš sused ma takú istú a tak na nej lieta, že by som nepovedala, že je nejakosi ťažká. no na druhej strane nejakú tú váhu mať musí, aby bola kvalitná a len tak sa nedolámala

jaron
10. dec 2020

My sme mali najskôr takú maličkú z Tesca, ale potom sme už vymenili za väčšiu z Kauflandu, ktorá je zrejme veľmi podobná ako táto z LIDLa.
Tá väčšia je na jazdenie určite lepšia, ako tá s malými kolieskami. Nezdá sa mi, že by mala dcéra s ňou problémy pri jazdení kvôli hmotnosti. Akurát dole schodmi jej ju vždy odnesiem ja, to by bolo pre ňu trochu náročnejšie. Dcéra má 10 rokov a je skôr drobnejšia. Celkovo sme jednoducho s tou kolobežkou spokojní.

stanulienkat
10. dec 2020

Je uplne dobra. Lahko sa na nej jazdi.nechapem ako mozes po 100 metroch dost? To nebude vahou kolobezky, ale nekvalitnymi loziskami, alebo vadnymi kolieskami.

erienka
autor
10. dec 2020

@stanulienkat ano, asi mas pravdu, nieco s tou kolobezkou bude v neporiadku. Zatial to je jedina kolobezka, na akej som kedy jazdila, zislo by sa porovnat s inymi. Ale nemyslim, ze by to bolo mojou zlou kondickou 🙂

mareri
7. máj 2021

ako prvu kolobežku mali tiež takuto obyčajnu. teraz sme im kupili skladaciu micro kolobežku a je viac freestylova, ma male kolieska a nastavitelne madlo

natalia1985
7. máj 2021

Moja dcera ju tiez ma a lieta na nej ako drak 😄