Baby ring - koleso na plávanie

svetka66
31. mar 2015

baby prosím, čo kúpiť pre 5,5 mesacne babo na plavanie?
ideme s nou prvýkrát na dovolenku, do wellnes, čo ste používali vy prosím?
baby ring /koleso na plávanie?
prípadne, kto má aj na predaj a nema v bazariku, napíšte prosim spravu, surne potrebujeme kupit.
dakujem

liz_lemon
31. mar 2015

@svetka66 pre take male dieta nie je vhodne, aby sa kupalo vo verejnom bazene

vroni
31. mar 2015

koleso na plavanie

katrinka8
31. mar 2015

@svetka66 - náš synček bol v ringu prvýkát, keď mal 8 mesiacov, ale v mori. Ale zdalo sa mi, že je tam trochu stratený, ak sme ho tam už nedali potom. V bazéne sme s ním boli až po roku (skôr som sa teda neodvážila do verejného bazéna), tiež v ringu, a už bolo lepšie. Ale ono tam to bábo dosť visí v tom dosť, sa mi zdá - hoci náš bol spokojný. Nechávame si ho ešte, ale v Dráčiku sme kupovali, bežne by ho mali mať. Ale lepšie sa mi na tento účel zdá obyčajné koleso s ými ovormi dole na nožičky. Ale zase 5,5-mesačná asi ešte sama nesedí, čie to Ti zase neporadím moc asi...

svetka66
autor
31. mar 2015

@liz_lemon tam je bazen aj pre deticky =) a aj na plavanie, ked sa chodi s babatkami, maju svoj bazen, nie?

zabina27
31. mar 2015

@svetka66 my sme boli cca v tom veku, najskor sme nemali nic, len sme ho drzali, ale potom sme mali ten babyring, celkom fajn to bolo, maly sa v tom lepsie nadnasal, ako ked sme ho museli stale drzat, takze my to pouzivame, ked obcas ideme do bazena. ked tak mu to dam dole na chvilku, ale tesi sa, ze moze kopkat ako chce... len sa mi to zda drahe ☹ a neviem si predstavit, ako na tom pisu, ze je to do 36 kg, mne sa to zda dost tesne