Čo kúpiť deťom na Vianoce 2015?

lusi24
16. aug 2015

Ahojte baby aj vy už rozmýšlate čo kupite vasim ratolestiam na tohtoročné Vianocce?Rýchlo to uteká este3 a pol mesiaca a su tuVianoce

lilimoni
16. aug 2015

Playstation alebo xbox 😀 a uvidime aka mania ju bude drzat. Minuly rok petsshopaci, teraz mia a ja 😀

bubelko
16. aug 2015

nie, estsa ma ani len nenapadlo mysliet na vianoce. ja mam este leto 😉

aduuus
16. aug 2015

kokos ani nespominaj :D ja som rozmyslala ze kupim bud na vianoce, alebo narodky v novembri taku nejaku sadu, babika, vanicka, a neviem co este....proste take aby sa mohla hrat ako s babom :D

peneloppe
16. aug 2015

@lusi24

Jezisi nie, nespominaj Vianoce, este na to nechcem mysliet. Moji si uz objednali ze chcu playmobil. To dostavaju kazdy rok, vzdy nieco ine. Super hracka. Mozno aj tablety dostanu ked budu dobri a podla toho co si Jezisko bude moct dovolit lebo tie ich detske ich uz nebavia a stale nam okupuju tie nase potom.

Kazdopadne playmobil alebo lego bude.

lilimoni
16. aug 2015

@aduuus aj moji rodicia kupili malej taku sadu, ked mala 4 roky a kaslala na to 😀 bavilo ju viac auto na dialkove 😀 😀 😀

belllinka
16. aug 2015

Este 4 a pol mesiaca...

reni1512
16. aug 2015

@lusi24 rozmyslame....ale kedze sa uz nevtrepeme do izby tak len fakt nieco male, vidim na nej, ze jej staci jedina vec! na narodky ked rozbalovala darceky tak po prvom baliku iny nechcela ani len rozbalit, vobec ju netrapilo co tam je 😀 Nejaky doplnok pre babiku jej asi kupime (postielku alebo co) a schovane mam lego od min roku, nebavi ju este a tiez kolobezku, ale este si premyslim kedy jej to vlastne dame... Ma dva rocky 🙂

sense
16. aug 2015

Mam sice leto, nad darcekmi nerozmyslam ale uz viem co dostane aj dcera aj muz....chlap hodinky po kt. Dlho tuzi a kedze su drahe a vzdy sa prihodili neplanovane vydavky tak sa hodinky odlozili a moja mala zienka domaca dostane prislusenstvo pre babiku a pokladnu "stukacu" ak ju to do vianoc neprestane bavit ...

lusi24
autor
16. aug 2015

@belllinka tak sa ospravedlnujem za zle ratanie

zita19
16. aug 2015

Do Vianoc chvalaboku este vecnost. Ja si uzivam leto a Vianoce mam v trubke. Riesit to budem v novembri. Alebo mozno az v decembri.

moni244
16. aug 2015

Ja uz mam pre nu kabelku, este nejake lego, babiku s kocikom dokupim, mozno nejake oblecenie, pyzamo a papucky

tajka1986
16. aug 2015

Vies ze presne toto aj mna vcera naapadlo,ze by bolo fajn pomaly nieco zacat zhanat ? 🙂

ariannazara
16. aug 2015

@lilimoni ked ti mozem poradit tak radsej xbox

katarina644
16. aug 2015

@lusi24 ahoj, neriesim este vianoce, dcera ma o tyzden narodeniny, takze nato sa chystame🙂 a este syncek bude mat narodky, takze teraz budeme riesit narodky a meniny, do vianoc casu dost.

domak2
16. aug 2015

Takze do vianoc je cca este 3112 hodin 😀 Vianocne nakupovanie mi zaberie asi tak hodku na nete.... Takze ja mam este cca 3111 hodin aby som sa tymto nemusela zaoberat 😅

sissy27
16. aug 2015

@lusi24 no ja ešte počkám, či náhodou nebude vyhlásený nejaký koniec sveta, aby som sa neunáhlila 😀 😀 😀
ak sa bude niekto o dva-tri týždne pohoršovať, že už sú v obchodoch vianočné salónky a mikulášske balíčky, tak mu hodím link na túto diskusiu, lebo očividne obchodníci nie sú jediní "posunutí" ...

mirkava
16. aug 2015

@lusi24 jeeeeej vianoce. Nas krpec bude mat rok a pol tak sa tesiiiim uz to bude tak trochu prezivat. Este neviem co mu kupime, ale bude mat asi radost zo vsetkeho 👍😊

lusi24
autor
16. aug 2015

@mirkava aj my budeme mať rok a pol

janickacrazy
16. aug 2015

@lusi24 Ja Vianoce ešte neriešim, ale starší syn si už objednal u Ježiška nový mobil a mladší ten každú chvílu niečo iné chce, raz kamion, raz autobus, raz vláčik, ale podstatné je, aby to bolo Lego, on je úplne závislý na legu, stále stavia a búra. 🙂

livia341
16. aug 2015

@lusi24 ja si ešte leto užívam akurát dnes má meniny syn a o vianociach ani nerozmýšlam objednávať budem na jeseň, darček už mám vybratý a to požiarnícke auto od bruder, kedže máme už domiešavač, žeriav, traktor s vlečkou.Tak je na rade požiarnícke.

mirkava
16. aug 2015

@lusi24 my teraz "fachčíime" na vlacikovi Tomasovi. Tak ak nu to vydrzi tak mozno nieco okolo toho mu kupime... Co zaujima tvojho drobca?

lusi24
autor
16. aug 2015

@mirkava ja mám dievčaatko a neviem skor pony

libka1
16. aug 2015

@mirkava vo veku rok a pol je najvacsia radost z trhania papiera na balickoch 😀 mam to uz odsledovane na 2 detoch... takze hlavne dokladne zabalit balickym, co je v nich nie je az tak dolezite...
asi ma budete mat za sibnutu, ale okrem dcerky ktora vzdy tesne pred Vianocami vyklopi co chce mam uz nakupene pre vsetky deti a krstne deti 😅

applede
16. aug 2015

elektricke auticko ....a tym som skoncila 😀 🙂 no kedze sme slusne rozvetvena rodina....babika, knizky, lego atd ...dostane od nich

stellamaris
16. aug 2015

@lusi24 Vianoce riesim,ked pridu.Dovtedy mam leto a este pride jesen.Darceky snad kratko pred Vianocami. 😉

mirkava
16. aug 2015

@libka1 ej-ha tak skoro? Si dobraaaaa..... Ja to skor odkadam.... a potom stres ze co skor 😊

lusi24
autor
16. aug 2015

Baby ja už som si teraz rozhodla čo deckám kupim:neter má 11 rokov jasné že oblečenie a Korčule
synovec ma3 takže traktor na ovládanie veci a lego
a mojej malej bude mať 1,5 barbiu a pony jasné že oblečenie..
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Buduci mesiac objednám bo ako som viela niektoré veco dodaju až do 4 týždnou=)

libka1
16. aug 2015

@mirkava ja to tak robim uz roky, do konca septembra mam vacsinou vybavene vsetko a potom uz veget, neznasam stres a muz to necha vzdy na mna 😅 takze kupujem priebezne ked ma nieco zaujme a je to za dobru cenu, mam na to 1 skrinu kde mam plno takychto veci nakupenych a potom uz len vytahujem, niekedy mam aj rok dopredu kupene pre krstne deti na narodeniny, meniny... proste sa mi nieco zapaci tak to kupim a viem ze sa to minie, lebo deti mame v rodine tolko, ze ked niektore vyrastie uz druhe caka v poradi ci uz na saty alebo hracky 😀 😀 😀

lusi24
autor
16. aug 2015

@libka1 aj ja som taká všetko si pekne poobjednávam poplatím a potom čakám na balíčky pobalím a pekne to počká do Vianoc v skriny 😀 😀

mirkava
16. aug 2015

@libka1 hihi super 😊. Ja vacsinou pred oslavou zastavka v Tesco.....