Darčeky pre 19 mesačnú slečnu

henikav
18. nov 2014

Poprosim Vas o nazor na babiku Annabelle. Pripadne ak mi odporucite nejaku inu, lepsiu, pre nasu malu 19 mesacnu slecnu. Ak som dobre pochopila babika Annabelle vydava zvuky, aj sa hybe? Pozerala som ju v obchode len nam nemal kto vysvetlit co vsetko robi, ale velkostou sa mi pacila nie je velmi velka a hlavne tazka pre malicke dievcatko. V pripade ze tu podobna tema je, poprosim Vas ma tam presmerovat 😉

maznacik007
18. nov 2014

@henikav ja by som sla skor do mensej chou chou ... neviem ci sa da este kupit ... telicko bolo handrove ... a smiala sa ked si jej potlacila brusko ... Annabelle mi pride skor pre vacsiu slecnu

tu co sme mali neviem najst po nete uz asi nevyrabaju ale taketo nieco

http://www.darcekovy-raj.sk/product/chou-chou-b...
ma 36 cm

ak annabelle tak tuto http://www.dracik.sk/baby-annabell-moja-prva-ba... ale tato nerobi podla popisu nic moc...

viac sa mi paci ta chou chou....

maznacik007
18. nov 2014
lubkaurm
18. nov 2014

Ja som nasej dvojrocnej kupila Bayer Design Baby Picollina...maju ju na mall.sk....este nedorazila ale podla videa vyzera byt pekna....myslim, ze malej slecne to bude jedno, aku kupis🙂

zitaje
18. nov 2014

@henikav no moja najstarsia sa takych babik, co vydavaju zvuky, bala este aj v 2-3 rokoch 😀 takze aj na to bacha, ale jasne, ze deti su rozne. Podla mna je inak Anabell strasne velka a tazka pre rok a pol stare dievcatko... Osobne by som isla do rucne sitej latkovej, moje obe dievcata take dostali a dlho boli IN, ale ber to len ako nazor 🙂

mawka
18. nov 2014

@zitaje suhlasim. moja mala sa zacala vaznejsie interesovat o babiky az teraz - a ma 5 rokov. skor sa vedela zahrat s barbinami, ale taka ta hra na mamicku a babatko az teraz. takze dovtedy kupena anabell a kociky boli zbytocne

katkabalon
18. nov 2014

Ahoj moja dcéra dostala na 20 mes. bábiku Anabell čo spí , asi rok stála na poličke lebo vobec nevedela čo snou robiť , zaleži od toho koľko chceš investovať, pozeraj na to aby sa dala vyzliesť, lebo naša sa nedala a stale nechapala prečo jej nevidí telíčko 🙂

henikav
autor
18. nov 2014

@katkabalon preco sa neda ta babika vyzliect? Oblecenie je priamo nasite na babiku, ci? Lebo som prave chcela objednat aj nejake oblecenia pre nu. Na cene mi az tak nezalezi, hlavne aby to bola fajn hracka, aby sa pacila malej.
Dakujem Vam vsetkym za nazory, tak rozmyslam, ci naozaj na to nie je skoro, ale v najhorsom pripade bude babika cakat na policke. Len preto som si myslela ze by sa jej mohla pacit, lebo sa strasne rada hra s babikami, ona ich chova, mojka, uspava, aj na prechadzku len s kocikom a babikou, ale vsetky babiky co ma su len take obycajne.
Tak mozno kuchynka s riadikmi by bola lepsia? Emmka strasne rada vari so mnou

katkabalon
19. nov 2014

To oblečenie je napevno prišite k hlavičke , čo sme si vôbec nevšimli 🙂 ,aj teraz ked je už večšia tak chcesi tu babiku prezliecť dať jej plienočku, ináč patrí k jej najobľubenejším , ale vymysleli sme oblečenie povrch jednak klôli hygiene všade ju nosí so sebou vieš si predstaviť ako niekedy ta babika vyzerá keď sa neda vyzliesť to olečko a do pračky to tiež nejde lebo vydáva zvuky, takže ju len tak operiem s vrchu . Aj kuchynku sme mali na 1,5 taku maličkú do teraz sa snou hrá , Určite ako nápady sú to super 🙂 na darčeky lebo využije to aj neskôr.

ichbinich
19. nov 2014

@henikav:
Aj kuchynka je super. Tu dostal este syn, ked mal cca 2 roky, a dcera (19 mesiacov) sa s nou hra uz dlho a rada. Aj syn este rad "vari", a to bude mat 5 rokov, takze este ju budu vyuzivat dlho. Dcera teda dostane na Vianoce drevene vajicka a drevene ovocie, co sa da rozkrajat 🙂
Ja som skor za drevenu a nie umelohmotnu kuchynku, maju rozne a pekne. Napriklad aj Ikea, pred Vianocami by ju zase malo mat aj Tchibo a vacsie hrackarne.