Hrajú sa vaše deti na detskom koberci City?

druzicka17
17. júl 2016

Dobrý deň, chcem malému do izby kúpiť metrážny koberec, veľa detských na výber nie je a pených už vôbec nie, viac by sa mi hodil aj páčil obyčajný ale z praktického hľadiska ma láka koberec CITY kde sú mestá a cesty, že by sa na ňom možno hral s autami? Akú máte skúsenosť, používajú deti tento koberec na hranie alebo ignorujú čo je na ňom? Ďakujem

sara07
17. júl 2016

u nás je len malý koberec z ikei a hrávajú sa občas, dá sa prať čo je super, a je aj príjemnejší na dotyk menej umeliny ako čo som videla v obchodoch

petronelka77
17. júl 2016

Ahoj, moj syn (6) ma ten klasicky z IKEA a casto sa na nom hra, s autickami, postavickami. Vymysla si rozne dopravne situacie, zasahy policajtov, hasicov, zachranarov. Ma velmi kladny vztah k autam, motorom, skratka je technicky typ a bavi ho to velmi. Vyskusaj najskor maly koberec a ked sa bude na nom hrat, tak kup metrazny. Ale myslim, ze aj maly ti postaci, mozes ho kedykolvek zbalit a odlozit a neskor ho dietatu pripomenut. Maly ma v izbe plavajucu podlahu, na nom velke puzzle a na tom dopravny kobercek.

misel0806
17. júl 2016

Aj mi ho mame doma,a je super syn sa na nom hra s utickami,,,

danii2
17. júl 2016

Zeny dajte aj tip na dievcensky koberec takeho to typu.

druzicka17
autor
17. júl 2016

@danii2 videla som taky volal sa tusim sweet town http://www.koberce-eva.sk/e-koberce-podlahy-eva...

maryah
17. júl 2016

Určite ho využijete, je super do detskej izby. Náš malý sa na ňom hrá s autami, parkuje tam v garáži, tankuje. Myslím, že pre chlapcov na hry dokonalý. My sme ho kúpili v Merkury...

danii2
18. júl 2016

@druzicka17 Perfektne dakujem