• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aký koberec do detskej izby?

23. decembra 2016 
Ahojte,
chcela som sa spytat na Vase skusenosti. Ideme malemu robit novu detsku izbu a mame dilemu aky koberec je vhodnejsi pre 2rocne dieta a viac:

1. teplejsi s dlhsim vlasom - je teplejsi ale nedobre sa na nom hra s autickami, kockami....
2. tenky (plechac) s flisom na spodu - nie je taky pekny, ma minimalny vlas a bojim sa ze ked spadne skor sa odrie, ale da sa na nom bez problemov autickovat :slight_smile:, hrat s kockami, vlacikom atd...

co sa osvedcilo vam? poradite prosim?

dakujem :dizzy_face:
27. jún 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednoznacne dvojka, my sme vzali autcko-anglicak a skusali ho v predajni :slight_smile:
kamosi totiz mali tu skusennost 1 ktoru opisujes, 2 chalanov a auticka nechceli jazdit po ich koberci
27. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dali taký tenší jednofarebný podkladový a do stredu izby ten s križovatkami a cestičkami pre autíčka :wink: ...boli sme spokojní
podkladový sme zladili s farbou zariadenia izby a ten križovatkový je farebný...bola pekná veselá izbička :wink:
27. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tenký, ľahko sa udržuje
28. jún 2009 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi mame cez zimu v strede izby taky oval,ani chlpaty ani tenky,a cez leto im koberec odkladam,,tak maju holu podlahu,,
28. jún 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite 2.varianta,prvá varianta-neviem si predstaviť údržbu,vysávanie a pod. :confused: :sweat_smile:

naš majú cez celú izbu tenký,síce nie úplne tenučký,ale dobre sa udržuje,aj vysáva,lebo smeti deti vždy narobia :confused:
uvažujeme ale o plávajúcej podlahe,malý je alerg.na roztoče,plesne a prach :confused: ale zasa keď sa krpci váľajú po dlážke,lepší je ten koberec :confused: :sweat_smile:
28. jún 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem vas krasne, ste ma uistili :slight_smile: ja si tiez myslim ze ten tenky je minimalne na najblizsich par rockov lepsi :dizzy_face:

andy a co sa tyka tej alergie, ak clovek plavajucu fakt casto nevysava a neumyva prach sa este viac viri ako ked je koberec, tam sa usadi a nie su tie chumace co poletuju... asi treba nejaky kompromis :grinning:
28. jún 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja keby som mala chlapcov tak neváham a kúpim ten na ktorom sú cestičky pre autíčka :wink:
29. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matica: ja mam síce baby, ale tiež máme ten koberec - tenký s cestičkami :wink: Lebo Miška keď mala cca 2-3 roky, sa hrala len s autíčkami, bábiky ju nebavili...aj Lucku baví jazdiť autíčkom po zemi :wink:
29. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma napadlo že by sa aj bábiky mohli prechádzat po cestičkách :wink: no ale máme už iný koberec
29. jún 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nezabudnite na susedy pod vami, ktoré deti bez koberca neznesú
my sme alergici - aspoň rodičia, tak v celom byte je plávajúca podlaha. Ale čokoľvek spadne vydáva taký hluk, že suseda pri telenovelách nadskakuje a asi lieta na metle a naraža na plafon..... :unamused:
našej vadilo aj ked ked sa chlapček hral s vláčikom alebo autíčkom na cestičkovom koberci ( ktorý som každý týždeň prala)
a nejakej diskotéke ani nesnívame....
niekedy si hovorím, že že kúpime hrubý koberec, bude tichúčko :grinning:
1. júl 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: tak so susedmi problem nemame :slight_smile: byvame v dome a pod nami su iba nasi starki a ti maju telku tak nahlas ze im nic nevadi a cez den doma moc nie su :slight_smile:
2. júl 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tensi koberec je praktickejsi
a urcite jednofarebny alebo jemne striekany
ako doplnok moze byt s cestami, ale urcite nie na celu izbu- mali sme, strasne neprakticke, s autickami sa na nom nehrali, drobne kocky od lega na nom nebolo poriadne vidiet, a vobec, prilis pestry, aby sa na nom hrali, rusilo ich to (napr., ked chceli nieco skladat, tvorit)
2. júl 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
viete mi poradit aj kde maju dobre koberce???
4. feb 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme kupil malej akrylovy koberec farebny.
je super,jemny,teplucky a dobre sa udrzuje a je cenovo dostupny.
fakt odporucam.
5. okt 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zitkaobe.
najlepšie je poradiť sa s odobrníkmi aj keď tieto diskusie a rady sú fajn aj tak Vám najviac povie danná firma .. odporúčam si pozrieť napr. http://domabyt.zariadim.sk/natahovanie-kobercov alebo http://domabyt.zariadim.sk/vyberame-spravny-koberec :slight_smile:
16. jan 2015 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.
kúpte ten teplejší koberec do celej izby alebo aspoň na väčšiu časť a k tomu taký maličký na ktorom sa dá hrať s autičkami
3. nov 2015 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.
Nám sa veľmi osvedčili koberce z jutexu. Kupovali sme už dva, prvý keď boli drobci malí - ten klasický s cestami, aby mohli jazdiť s autíčkami. Niekoľkokrát ho však pocikali, raz pozvracali a veľa krát poliali čajom, takže sme ho museli vymeniť. Teraz si deck pre zmenu vybrali s dinosaurami. Ja na koberce v detskej nedám dopustiť, predsa len hrajú sa prevažne na zemi
15. dec 2016 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne farebny, vzorovany, aby na nom az tak nevynikali pripadne flaky z roznych nnehod, ktore sa nebudu dat stopercentne vycistit.
15. dec 2016 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od doriss_po.
Nám sa veľmi osvedčil koberec s farmou. Tam nevidno naozaj nič, keď mám pozbierať všetky zvieratká, dá mi to zabrať. Ešteže viem, koľko ich je :slight_smile:
22. dec 2016 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.
@doriss_po Tiež sme ho mali. Pravidelne som tam stúpila na nejaké lego :slight_smile: NAozaj sa na ňom všetko stratí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dec 2016 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok