Koberec do detskej izby

mirkabebe
28. jún 2016

Ahojte, prosím Vás žienky, aký koberec máte v detskej izbe? za dva týždne prerábame detskú izbu,z detskej na študentskú - od septembra začíname školu, a potrebujeme vymeniť aj koberec. Máme metráž, modrý blesk mcqueen-a, ale po 4 rokoch ,,šúľania,, sa detí po ňom je súci vyhodiť ( povyťahované vlákna, pokreslený fixkami...) máte nejaké typy, skúsenosti čo dať deťom na podlahu?

tyelde
28. jún 2016

u nás by koberec po týždni vyzeral minimálne ako ogrcaný, takže ja som za parkety/iné ľahko udržiavateľné podlahy a koberec max. ku posteli nejaký chlpatý 😀

zdena12345
28. jún 2016

my ešte nemáme také veľké deti ale koberec máme taký riadne čarakatý- sú na ňom cesty, domčeky, riečka, zvieratká. Je viac takých typov a podľa mňa pre deti ideálny. V tom všetkom čarakatom fľaky a detské malovky zaniknú🙂

stvura
28. jún 2016

momentalne mam jeden koberec taky autickovy a druhy mam hello kitty...menit budem asi za rok, dva. Oba su lepene, takze to bude troska tazsie...po skusenosti by som dala nieco stredne tmave, mozno modry s nie vysokym vlasom (zalezi ci mas podlahove ci nie, pre podlahove je lepsi ten tensi)...ja som urcite za koberec, moje deti sa stale valaju po zemi

hradnapani
28. jún 2016

@mirkabebe ak ide uz o studentov, tak by som dala nejaku neutralnu metraz. Alebo ak sa mozete plesnut po vrecku, tak vinylovu podlahu v nejakom parketovom dekore , je tepla, dobre sa udrziava, vodeodolna

ivett1
28. jún 2016

@mirkabebe študenstkú - už stredoškoláci?...ak áno, tak ako ti tu už radili baby nejaký kusový koberec neutrálnej farby len k posteli ... my máme ešte školákov na 1. stupni a tiež sme prerábali cca pred rokom izby ...dievčenskú a chlapčenskú ....ale do oboch sme už dávali koberce kusové (len neviem pesne miery) od postele po stenu - kúpili sme v Ikea s rovnakým vzorom ...jeden béžový a jeden staroružový - už ich tak nezašpinia, ako keď boli menší 🙂 treba ich len raz za týždeň povysávať 🙂
podlahu v detských izbách máme pvc ...