• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

KsKids - Dino s loptičkami. Máte s tým skúsenosť?

18. septembra 2010 
Ahoj maminky,
moj maly bude mat rocik a hladam pre neho nejaky vhodny darcek.Nema niektora z Vas skusenost s touto hrackou?Je pomerne drahsia,tak by ma zaujimalo,ci taketo dieta aj zaujme,aby mi doma nestala v rohu :grinning: Alebo neviete o nejakej podobnej, s tymi gulickami.Raz tu jedna mamina pisala,ze v Tescu kupila taku nafukovaciu zabu s tymi gulickami,ale ja ju nemozem zohnat.
Dakujem za akekolvek rady :dizzy_face:
12. okt 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie žaby a loptičky sú momentálne beznadejne vypredané(zhanala som ich po celom slovensku)
12. okt 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ver tomu že guličky budu všade :grinning: my máme tú žabu a mala sa v nej vie vyhrať pekne. Takže guličky odporúčam.
12. okt 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mne ide hlavne o to,aby ked ho tam posadim a nahodou aj padol,tak padol do makkeo.Tie tescove zaby?Kolko stali tie?Nepamatate si?
12. okt 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemate obrazok tej zaby ci o com to tu pisete??
12. okt 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to nemam,taka zelena nafukovacia,akoby otvorena papulav ktorej to dieta sedi s gulickami
12. okt 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tam naša mala to dostala na narodeniny. žaba stála myslím 540sk a 100ks guličiek 250sk.
12. okt 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tú žabu mám v albume už mám 1 rôčik môžete si ju pozrieť
12. okt 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lencici- vy ju máte z tesca? ja už som ju tu videla v jednom albume a hneď sa mi zapáčila. ale nevedela som výrobcu.
12. okt 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hej,je z Tesca,ale ja ju tiez nemozem zohnat :frowning2: Nevidel ju niekto?
12. okt 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano je z Tesca. Ono sa to predávalo viac v lete my sme to použivali ako bazén.
12. okt 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hej,pytala som sa tam,vraj to je sezonny predaj,zas sa to objavi asi az v lete :unamused:
13. okt 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas vo svajciarku nemame zabku,ale mame domcek a v nom 100lopticiek :dizzy_face: aj to je super.
13. okt 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka414-čo takto nám to predávať? rozumná cena rovná sa spokojnosť na oboch stranách :grinning:
13. okt 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peta, my mame aj zabku - vyuzili sme ju najma ako bazenik v lete a mame aj Dina od Ks kids. Ja si myslim, ze je to velmi dobra hracka, lepsie ako bazenik, maly sa s nou hra aj teraz, bud s Dinom zapasi, alebo vyhadzuje lopticky, skryva sa do neho, alebo sa s nim mojka, ked bol mensi, tak ho tie lopticky tiez celkom bavili :wink: Takze urcite Dina odporucam, tu zabku skor ako bazen.
13. okt 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubi22 ahoj, prosím ťa koľko mal tvoj malý ked si mu kupila toho dina?
18. sep 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@veronka - dostal ho na prve Vianoce, mal 7 mesiacikov :dizzy_face:
18. sep 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super napad, len ta cena by mi u polovicky asi nepresla :(
18. sep 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubi22 ja mu chcem na prvé Vianoce kupiť stoličku na jedenie
18. sep 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naša Hanka je už síce staršia, ale Dino tiež patril k jej obľúbenej hračke. Dostala ho na prvé Vianoce, keď mala 7 mesiacov, , keď mala cca 2 roky a nehrala sa sním, predala som ho ďalej. Takže v konečnom dôsledku tá cena až taká vysoká nebola.
Btw. veľmi sa mi páčia hračky tejto značky a mali sme viaceré :wink:
18. sep 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaaty - u nas sa tiez celkom vyuzil, hraval sa s nim aj mensi syncek. No a teraz sa uz tak nepouziva, chlapci su skor na auta, ale z casu na cas sa vytiahne a obhadzujeme sa loptickami, alebo lopticky vyberieme, mali nasadnu do dina a tatinko ich taha po celom byte :sweat_smile: Tiez mame viacere hracky tejto znacky a povedala by som, ze su neznicitelne :slight_smile:
18. sep 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok