Má niekto skúsenosť s kolobežkou Buddy Toys 2v1?

radka018
16. aug 2019

Ahojte. Hľadala som darček pre neterku a zaujala má kolobežka od Buddy Toys 2v1. Avšak nemám s touto značkou žiadnu skúsenosť. Budem preto vďačná za každý názor, či recenziu na túto kolobežku. Ďakujem 😉
(foto prepožičané z netu)

ydnew
16. aug 2019

@radka018 Aká stará je neter? Lebo malekody sa vydarí produkt 2v1
Ked kolobezku tak dve kolieska vzadu kvôli stabilite
A keď odrazadlo tak take aby ho využila dlhšie 😉

radka018
autor
16. aug 2019

@ydnew Neter bude mať 1rok. Chcem darček, ktorý ju neomrzí a bude ho využívať dlhšiu dobu (teda nie hračky na max. pol roka). Má staršieho súrodenca, takže trojkolku, autíčkové odrážadlo, pieskovisko-proste veci na dlhšie využitie už majú. Ja som tomu staršiemu kúpila bicyklové odrážadlo, ktoré využíva doteraz a to má už 5rokov. Rozmýšľala som nad kočíkom s babikou, ale ten už dostane od niekoho iného. Preto zvažujem niečo takéto ako kolobežka 2v1 alebo 3v1. To ešte nemajú.

ydnew
17. aug 2019

@radka018 a kuchynka? Pre nás je to top mala dostala keď mala 1 r teraz má 2,5 a každý deň cosi uvarí neter ktorá má 6 vždy keď k nám príde sa s ňou rada pohra
Alebo tabuľa na písanie kriedou/fixou je tiež vďačná vec

ydnew
17. aug 2019

@ydnew alebo šmýkačka tá sa dá tiež využívať dlhšie a aj dnu a aj von ale nie úplne tá mala ale tá stredná plastová

radka018
autor
17. aug 2019

@ydnew tabuľu už majú, ale ta kuchynka, šmýkačka (nejaké väčšie) sú dobré tipy na darček. Ďakujem 😉

magda15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz