Mini micro kolobežka

ellysa
27. mar 2012

Uvažujem o kúpe tejto kolobežky na druhé narodeniny. Máte niekto skúsenosti?

marecek4
27. mar 2012

@ellysa já přemýšlím taky,ale má dvě kolečka vzadu

ellysa
autor
27. mar 2012

@marecek4 tie dve kolieska vzadu neviem, neviem, akurát dnes sme takú skúšali u kamarátky a malá stále kopala do zadného kolieska, vôbec jej to nešlo, túto mini sme skúšali v obchode a hneď sa pekne odrazila, odvtedy sníva len o "kobeležke" 😀 😀 😀

marecek4
27. mar 2012

@ellysa my zatím jen přemýšlíme,u nás v obchodě ji ani nemají,prvně zkusíme vyndat klasickou a uvidíme,jestli budeme vůbec kupovat další,musíme vyzkoušet sabilitu 🙂 no a malému je přece jen o rok víc,tak ty nožičky má o něco delší,možná nekoupíme nic,a skončíme rovnou u kola

ellysa
autor
27. mar 2012

@marecek4 určite, kamarátka má trojročnú a tá už na nej pekne chodí, možno už zvládnete aj dvojkolesovú

hoogy
27. mar 2012

@ellysa my mame takuto podobnu malemu sa to velmi paci a je s nou spokojny.aj ked obcas si ju radsej vymeni za normalnu dvojku s kamosmi 😉

katy1979
28. mar 2012

@ellysa my mame maxi micro a mozem odporucat aj vela deti u nas v meste ich ma a deturence su spokojne.
Tie co maju dve kolieska vzadu sa riadia normalne zatacanim len aspon co som ja videla vacsinou su to kolobezky typu dracik co viac nejde ako ide. Tieto sa riadia naklananim maju riadne loziska aj kolieska da sa na tom vyvinut celkom pekna rychlost

ellysa
autor
28. mar 2012

ja som pozerala aj na tú maxi, len neviem prečo je písané, že je až od 6 r. veď tá najnižšia poloha riadítok je ako na mini, tak neviem, či nekúpiť rovno tú, aj keď plánujeme aj ďalšie deti, tak hádam aj mini dlho využijeme 🙂

tanya6
28. mar 2012

ja tiez mozem odporucat, syn maxi micro a je to najlepsia kolobezka, teraz planujeme kupit aj dcere mini micro

zdenula81
28. mar 2012

Nas maly ju dostal minuly rok v lete k druhym narodeninam. Je perfektna. Velmi rychlo sa na nej naucil jazdit, dokonca po mesiaci vedel uz aj pekne brzdit brzdou na zadnom koliecku. Jazdi na nej doteraz a to bude mat v lete tri roky. Kupovali sme ju teraz neteri, ktora mala tri roky a tiez su spokojni. Minimalne tento rok na nej este jazdit bude. Mozem len odporucit 🙂

katy1979
29. mar 2012

@ellysa mini je kratsia celkovo. t.j. aj ta naslapna plocha. ked sa na tu maxi postavia dvojrocni krpci je im velka.

ellysa
autor
29. mar 2012

@katy1979 no pôjdeme do tej mini, vlastne ju dostane od starkých, však na nej sa určite ešte zo tri roky povozí a hádam aj druhé bude, tak budú dediť, nechcem kupovať nejakú plastovú somarinu, na ktorej sa bude trápiť

katy1979
29. mar 2012

@ellysa my sme maxi kupovali ked mal 3,5 roka a mal vyse metra. aj to som vahala ci mu nebude velka.

ellysa
autor
29. mar 2012

@katy1979 no neviem neviem, či si potom nejakú aj ja nezadovážim-detský sen 😀

katy1979
29. mar 2012

@ellysa ja sa na nej obcas vozim 😀

ellysa
autor
11. máj 2012

tak kolobežku už máme a je úžasná 🙂

klauduska
8. aug 2012

Ahojte,trosku oprasim temu.....

Prave uvazujeme nad kupou kolobezky mini micro,v novembri bude mat 3 roky a ma cca 93-94 cm.
Ta mini je vhodna od 3 rokov,ale asi zvladnu aj mladsie deticky,vsak?A do akeho veku je?

Inak sa mi velmi paci a vyzera byt teda aj ovela kvalitnejsia ako len tie obycajne kolobezky,ktore sa predavaju hocikde.

mat_ka
14. aug 2012

myslim ze Micro kolobezky su najlepsie co sa da zohnat. Mozno je aj rozumne sa zamyslet ci nie je lepsie rovno kupit Micro Maxi. Je dost podobna ale daju sa jej nastavit riadidla a ma aj vacsiu nosnost cize vam dlhsie vydrzi.

pipco
25. nov 2012

@klauduska No, podľa skúseností, ktoré máme, Mini Micro naozaj zvládnu aj menšie detičky. v tomto roku dokonca pribudla verzia 3 v 1 , pre deti od 1 roku.
Čo sa týka maximálneho veku ... To je skôr otázka hmotnosti . Mini Micro má dizajnovanú nosnosť do 30 kg

mamina19844
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonicka27
20. mar 2013

Ahojte, chcem sa spýtať, idem kupovať kolobezku mini mikro, no neviem sa rozhodnúť, ci kúpiť staršiu alebo už novsiu verziu. Nemá niekto už tu novsiu verziu? Vraj novsia je vynovena, lepší sklon, oblek tvary, no tie kolieska vyzerajú ako umelé. Neviete z akého sú materiálu? Ďakujem🙂

ricko
20. mar 2013

Ahojte, ja som túto kolobežku kúpila malej k Vianociam, teraz v januári mala 2 roky, skúšala sa voziť po byte, a ide jej to super, už sa tešíme keď sa vonku oteplí a vyskúšame ju aj v teréne. Na našej verzií sú kolieska silikónové, určite nie umelé.

slavkicek
13. máj 2013

ahojte, neviete mi prosim poradit kde v BA maju kolobežky Micro? rada, by som aby si ju syn mohol vyskusat..dakujem za kazdy tip 🙂

kelila
13. máj 2013

@slavkicek Ja som malemu kupila cez internet detskahracka.sk pred rokom. Maju v BA aj obchod Kresankova 3. My sme spokojni velmi. Maly ma teraz 4 roky, a musim ju nosit do skolky ked po drobca pridem, lebo bez nej ani na krok. Najlepsia kolobezka aku sme mali. Jedinou nevyhodou je, ze som si musela kolobezku na " stare kolena" zaobstarat aj ja, aby sme teda mohli robit preteky. Nebudes lutovat kupu, zelam vela stastnych kilometrov.

slavkicek
13. máj 2013

@kelila dakujem velmi pekne za info 🙂 a kupovali ste tu mini ci maxi? neviem sa rozhodnut lebo mini je do 5 rokov ale len do 20kg...to mi pride malo

ellysa
autor
13. máj 2013

@slavkicek aj vo vnímavých hračkách ich majú- teraz sú už aj v cubicone v mlynskej doline, tam aj zaparkuješ v pohode

ellysa
autor
13. máj 2013

@slavkicek my máme mini, malá bude mať tri roky , ale kupovali sme ju už pred vyše rokom, asi by som šla rovno do maxi, podľa mňa nám ešte rok vydrží, ale potom už ju prenechá bráškovi a my kúpime väčšiu

kelila
13. máj 2013

@slavkicek malemu som kupila mini, mal v tom case 3 roky a nieco pod 100 cm. Teraz ma okolo 106 cm a je mu dobra este. Ale radim vyskusat osobne, a uvidis sama ci pojdes uz do tej vacsej. Ale su fakt dobre tie kolobezky, lebo sa na nich lahsie udrzi rovnovaha. V GB som deti na inych kolobezkach ani nevidela, a hned po dovolenke v Anglicku som zacala patrat, kde by som taku mohla zohnat. My ku nej mame aj kapsu, ktora sa da na riaditko. V detskej hracke to bolo vtedy v cene.

slavkicek
13. máj 2013

@ellysa dakujem za info 🙂 do vnimaviek chodievame 🙂 musim to ist popozerat
@kelila, detsku hracku pozname..nas oblubeny obchod len ja tam tovar väcsinou len objednam cez net a mm vyzdvihne 😀

slavkicek
13. máj 2013

@kelila super super, ved preto to nechcem objednat cez net kedze je to dost draha vec nech to vyskusame ci mu treba vúäcsiu alebo mensiu...syn ma cca 103cm

kelila
13. máj 2013

@slavkicek vlastne vsetko zalezi od vysky a vahy dietata. Skuste v predajni poskusat, neverim ze nebudete moct v predajni trosku pokolobezkovat. Uvidis ktora z nich sadne viac. Ide o to aby sa dieta na nej netrapilo, aby nebola velka alebo naopak mala. Lebo moj maly je celkovo drobec, on vazi teraz len 14 kil a to ma 4 roky.